şükela:  tümü | bugün
  • hakkındaki ileri geri yorumları okudukça kimi insanımızın klavye başındayken coşan ukalalığına, arsızlığına, saygısızlığına ve gaddarlığına sövmeme sebep olan videonun öğesi aramızdan bir kız.

ne kilosu kalmış, ne flörtözlüğü, koca araması, ne çirkinliği, kezbanlığı bilmem nesi...

bilgisayar başında pantolonundan sarkan göbeğinle, saçının yağıyla yazıyorsun belki ama olmaz; o kızın hepimiz gibi düğünde oynadığı hali bir biçimde internete düşmüş ya, her şeyi söyleme hakkına sahipsin sen.

hastayım sana. kendi talebi dışında bir şekilde internette görüntüsüne ulaştığın herkese bok atma, saldırma, acımasızca eleştirme, küçümseme, aşağılama hakkını sana kim veriyor?

her kadın 1.75, bi' o kısa çünkü.
    her kadın 48 kilo, bi' o bıngıl çünkü.
    her kadın entellektüel birer modern kadın figürü, o kezban.
    sen hiç yolda, okulda, düğünde dernekte internette şurda burda azıcık kası olana, bir gram eli yüzü düzgün adama yavşamıyormuşsun gibi...
    herkes kontes, herkes birer centilmen. herkes birer zarafet timsali, herkes birer don juan çünkü.

sen neymişsin abicim ablacım.

saygılar sana.
  • yanaklardan anlaşılacağı üzere su böreği ve keteyle çalışmaktadır.
  • (bkz: halay met your mother)

kırk yıllık halaybaşıyım böyle halaybaşı görmedim hangi halaysa biz de girelim hemen.
  • tabi ki adana..

not : bakın şu an çok mutsuzum , kafam karışık ve gerginim ama fakat neden oturup son derece ciddi bir ifadeyle sonuna kadar bu videoyu izledim bilmiyorum.
  • içine ünlü kaçmış siyah elbiseli kızdır. ondaki özgüvenin onda biri bende olsa herşey çok başka olabilirdi. bak onda biri diyorum sözlük ,varın siz düşünün. siyahlı olmasına siyahlı da pantolon/tayt halayın etkisiyle ara sıra laciverte dönüşüyo gibime geldi.

edit : çok ergence bir giriş yapıp oha demek istiyorum arkadaşlar. nasıl bir dikkatle izlediysem, nasıl boş bir insansam, davulcu güm güm vurdukça inceden inceden bilinç altıma nasıl sızdıyza, kızın özgüveni nasıl dikkatimi çektiyse artık rüyamda gördüm ben bu kızı. o düğünün bitiminde bende ordaydım, meğer adanalı bi arkadaşım var oymuş o kız. "ama oynarken hiç farketmedim" diyorum. "doğrudur farkedilmiyor bazen" diyorlar. vs.vs.... yahu sübliminal mesajmıdır nedir bu. bak hala davulun gümbürtüsü ve kızın arkası dönükken ritmik bir şekilde sallanan kol yağları gözümün önünde. oysa ki önemsemeden öylesine izleyip geçtiğim sıradan bir video sanmıştım. bak diyorum size pantolon da renk değiştiriyor var bunda bir iş.
  • bütün yükü kızın omuzlarına verdiler, takıma tek basına galibiyeti getiren forvet mübarek. rahat uç kilo vermiştir.
  • ben flash tv olsam bu kızı elimden kaçırmazdım. sabah, öğle, akşam koyardım yayın akışına, prime time'da ilk ona girmezse ne olayım. mükemmel yahu, insan ekrana kilitlenip kalıyor. hele yüzündeki o atom fiziğini çözen ifade yok mu, harika.
    tüm alkışları hak etmiş über insan.