şükela:  tümü | bugün soru sor
  • rte beyanı.
    seçim öncesi suriye'ye girme fikri abd'nin çekilme kararıyla suya düşünce kendimize yerli ve milli bir düşman edindik, gözümüz aydın.
    halci terör örgütü ifadesini yakın zamanda haber bültenlerinde duyabiliriz.
    (bkz: hatö is loading)

http://www.haber7.com/…oristlerin-isini-bitirecegiz
  • terörist kavramının bu kadar eğilip bükülen, istediği kişiler ve kurumlar üzerinde kullanılabilen bir kelime olduğunu görmemizi sağlamış ifadedir. a.k.partisi’nin içini boşaltmadığı bir kelime kalmadı bugüne kadar.
  • ay hadi inşallah.
    kabzımalların hepsi akebeli kardeşlerim.
    reisi destekleyelim.
  • yaran beyanat.

çoğu kendi adamlarıdır, akp teşkilatına üyedir, her seçimde akp'ye oy verir.
  • (bkz: domates lobisi)’nin endişeli bekleyişi sürüyor.
  • zuhahahahahahah

cok trajikomik beyanat...

bulamadi bi' dusman...
  • "muhteşem bir opera binası yapıyoruz" dediği kısım videoda yok. belki ben o an kopan alkış kıyameti görmek istiyorum, belki ben günlük mizah dozunu böyle karşılayan bi insanım. neden koymuyorsunuz o kısmı habere?
  • hal-teror tanimini dogru yapmistir. hic sevmem halcileri. girip bitirseler keske. bir de kameraya alin, izleyelim.
  • ülke olarak sonumuzun çok da iyi olmadığını gösteren ifade.

bakın venezuela ilj krize girdiği zamanlarda maduro zam yapılmasını ve belli mallar için belirlenen fiyatın üzeri fiyattan satış yapmayı yasakladı. sonuç ne oldu? o mallar artık piyasada satılmaz oldu!
    sonrası da işte açlık, kıtlık vs...
  • türkiye venezuela olur mu sorusu tam da bu yüzden soruluyordu. ve son bir kaç haftaya bakınca, evet türkiye venezuela olma yolunda ilerliyor diyebiliriz!!.

marketçi terörist, halci terörist, pazarcı terörist!!. herkes vatan haini. ama ne hikmetse 16 yıldır ülkeyi yönetenler, elektrik ve suya zam yapanlar, köprü ve yollara zam yapanlar şerefli, haysiyetli ve en önemlisi vatansever!!!!!!!!!!!!!!!!.

not: halcilerin çoğu süzme akp'li zaten. yiyin birbirinizi. aklıma kuyruğunu yiyen yılan geldi. bilemedim!!.