şükela:  tümü | bugün
 • çok az kaldı. şu sıralar halep'in kuzeyinde, handarat'ta büyük bir savaş sürüyor. suriye ordusu bu bölgeyi alırsa, halep merkezinin doğusunu işgal eden cihatçıların, türkiye'ye uzanan ikmal yolları kesilecek. şu anda merkezin doğusundaki cihatçı katillerin kuşatılmasına sadece 1.5 kilometre kaldı. suriye ordusu bu 1.5 kilometreyi alırsa, türkiye'ye uzanan ikmal yolu kastillo kapatılmış olacak. artık suriye ordusu o dakikadan sonra bu selefi köpekleri sahaba mı bırakır, yoksa başka bir şey mi yapar bilemem.

  bu zafer sadece selefi cinayet şebekelerinin değil, emevi camii'nde namaz kılma hayalleri kuranların, 'esad üç aya gider'cilerin, yeni osmanlı rüyaları görenlerin de kıçına tekmenin basılması demek. bütün bir coğrafyanın kaderi handarat'ta çarpışan suriye ordusu ve filistinlilerden müteşekkil kudüs tugayı'nın elinde. (bu ezikleri filistinlilerin tarihin tozlu sayfasına gömecek olması da içimdeki yağ kütlesini küçülten bir diğer etmen)
 • bugün güzel bir gün, bugünü hiç unutmayın, 3 yıldır cihatçıların türlü saldırısını püskürten, ölüm yağdıran havanlardan ve roketlerden yılmayan zehra ve nubbol'ün halkına yönelik kuşatma bugün kırıldı.

  ordu ayrıca azaz-kilis'tan halep merkezine ulaşan yolu ele geçirdi.

  ağlayın islamofaşist köpekler, ağlayın emperyalizmin taşeronları.

  bugün ortadoğu halkları için güzel bir gün, halep'in katillerinizden arındırılmasında geri sayım başladı.
 • yakındır.

  halep kuşatıldıkça şerefsiz katil hırsız bir götümün dünya liderini ter basmaktadır.
 • lokum dağıtarak kutlayacağımız olay.
 • ortadoğu topraklarında türk kurtuluş savaşından neredeyse 100 yıl sonra tekerrür eden yeni bir antiemperyalist savaşın galibiyetle sonuçlanmasına sebep olacak durumdur. bakınız çok ilginçtir, türk kurtuluş savaşında da ruslar türkiye'ye silah yardımında bulunmuştu.

  gönül suriye halkından yana... savaşı suriye halkı kazanacaktır, esad liderliğinde...
 • suriye ordusu ve müttefiki hizbullah güçleri ve tabii ki rus savaş uçakları iki günde cihatçı sürüsünün savunma hatlarını ezerek afrin-handarat hattını özgürleştirerek, bu tarihi güne geri sayımı başlatmıştır.

  'şehadet istiyoruz ya allah" diye propaganda yapan cihatçı katil sürüleri ağa babaları türkiye'ye doğru topuklarını götlerine vura vura kaçmış, pek çoğu selefi-tekfiri hastalığı daha fazla yaymasınlar diye itlaf edilmişlerdir.

  cümle halkların gözü aydın.
 • 'rus işgali'ymiş :/

  bu ağır karaktersiz yavşaklar, abd'nin suriye'yi bombalaması için yalvar yakar olmamış gibi....

  sanki, uygur bölgesinden fas'a, çeçenistan'dan sudan'a kadar dünyanın dört bir yanından cihatçıyı oraya ebem sokmuş gibi....

  cibiliyetsiz ezikler sizi.

  ağlayın lan, hahahahahhahahahahahhahaha...
 • tkp'li ve rus aşığı olmamama rağmen gerçekleşmesinden son derece mutlu olacağım kurtuluş. umarım bir an önce gerçekleşir; halep, yamyam, şerefsiz, ahlaksız cihatçılardan bir an önce temizlenir.