şükela:  tümü | bugün
  • ne ikiyüzlü bir dünya arkadaş. batı ve onların stepnesi olan kuruluşlara elbette sitem etmeye gerek yok, onlar zaten böyle. peki ya bizim insanımıza, müslümanlara ne demeli. hemen yanıbaşımızda mazlum insanlar, minik bedenler her gün bombalar altında can veriyor. tek suçları yurtlarını terk etmemek olan bu insanlar seslerini de duyuramıyor artık. sessizce ölüyorlar, gündem boşluğunda bir altyazı ile geçiştiriliyor ölüm haberleri. çocukların bu şekilde öldürüldüğü tüm sistemlere, dengelere lanet olsun.
  • vatan haini orospu çocuklarından ve onların destekçisi dış mihraklardan temizlendiği için açılan hashtag.
  • sizin dininizi de mezhebinizi de ideolojinizi de sol fraksiyonlarınızı da sikeyim.

halep in çocukları katledilerek mi düşmandan kutarılıyor halep? bu akıl tutulması, bu bağnazlık, bu manyaklık. inanın tarif etmek için bir kelime bulamıyorum.

sizin ben insanları kategorize eden anlayışınızı sikeyim, sizin ben onlar bizden değilci anlayışınızı sikeyim, sizin ben dünyayı ve içindeki insanları olduğu gibi kabul etmeyen önyargılarınızı sikeyim. midemi bulandırıyorsunuz. güzel günlere dair umutlarımı paramparça eden anlayışınızı sikeyim.

doğrularınızı sikeyim, en doğru olan sizin doğrularınızı sikeyim, eğer benim doğrularım da doğruysa onları da sikeyim. midemi bulandırıyorsunuz.

bu gece çocuklarıma sarılıp koklayamadım. neden biliyor musunuz? utandım lan. orada katledilen çocuklardan utandım. buna hakkım olmadığını düşündüm.
  • açıklama şu olan hashtag: halep 15 yıldır ölüyordu da tayyip söyleyince mi aklına geldi yavşak. 13 yaşındaki çocukları kurşuna dizen, evlerden 16 yaşındaki kızları alıp "nikah"la tecavüz edip geri bırakan orospu çocuklarını suriyeye doldurup kelle kestiren adamlar burada çıkmışlar "halep ölüyor" diyorlar.

o kadar insandın, o kadar adamdın, yıllardır neredeydin? israil dış işleri bakanı pisliğin "esad gitmeli" demesini mi bekledin 15 sene? ne kadar da tesadüf.

davutoğlunun ve tayyipin "özgürlük savaşçıları" dediği kahpeler oraya doluşup çoluk çocuk kafa keserken neredeydiniz samimiyetsiz alçaklar?

ne midesiz insanlarsınız.. orada oluk oluk kan akıtıyorsunuz, sonra da yavşak yavşak çıkıp halep ölüyor diyorsunuz. ölüyor çünkü öldürüyorsunuz. ölüyor çünkü oraya parmağınız değdi. dilerim çocuklarınıza her baktığınızda suriyede akıttığınız kanları görürsünüz. binlerce insanı yurtsuz bıraktığınızı hatırlarsınız. dilerim çocuğunuzu her sevdiğinizde daha fazla utanırsınız insanlığınızdan. öldürdüğünüz çocukların ve insanların yüzleri gözünüzün önünden gitmesin. onların kanı asla elinizden temizlenmeyecek.

edit: suudi bir orospu çocuğu sözde "şeyh"in "tayyipi göreve çağırıyorum" diye videosu vardı bulamadım şimdi. adamın söylediğini dinleyin; "orayı ele geçirdiğimizde alevileri kıyma makinelerinde doğrayıp köpeklere yedireceğiz". alevi sünni, solcu ya da sağcı fark etmez; şimdi bu yavşağın buradaki müritleri çıkmış orada çocuklar ölüyor diyor. öldürüyorsun, öldürüyorsunuz! siz yahudiler gibisiniz. öldürüyorsunuz, sonra da üzülüyormuş gibi ajitasyon yapıyorsunuz. öldüren siz olduğunuz halde mazlum edebiyatını iyi yapıyorsunuz. yahudiler gibisiniz. zira yahudisiniz.

edit 2: mesajımı hiddetle yazdım, çünkü özellikle siyonistlerin binlerce insanı ve çocuğu öldürüp sonra mazlum edebiyatı yapmalarına dayanmakta güçlük çekiyorum. binlerce filistinli çocuğu babalarıyla birlikte kurşuna dizen kahpelerin anna frank gibi hikayeler uydurarak sanki aslında zulme uğrayanlar kendileriymiş gibi davranmalarını ve bunu daha fazla çocuk öldürmek için kullanmalarını insanlık adına kaldıramıyorum. entry'mdeki "yahudi" ifadesi siyasi ve dini bir topluluk olan siyonistleri ifade etmek için kullanılmıştır. mesajlarıyla fikrime katıldıklarını beyan eden, fakat "yahudilere benziyorsunuz, çünkü yahudisiniz" sözümü biraz sert bulan arkadaşların yorumundan dolayı ekleme ihtiyacı hissediyorum. yahudi inancında olanların kahir ekseriyeti siyonist olduğundan dolayı ve kutsal kitapları kendilerine "diğer toplumların kanını içme" emrini vermiş olduğundan dolayı "yahudi" denince onların anlaşılacağını düşündüm; hala da öyle düşünüyorum. bu yine de çok az sayıda olan ve siyonist dini, sosyal ve siyasi anlayışı desteklemeyen temiz kalpli musevi yahudilerin bu yerinde eleştiriden nasiplenmesini gerekli kılmıyor. dolayısıyla o çok az sayıda olan ve hatta yer yer fiilen israilin zulmüne sessiz kalamayan temiz kalpli museviler bu sözlerimden müstesnadır.
  • engelle ve başlıklarını engelle fonksiyonlarını verimli kullanım açısından fevkalade işe yarayan bir başlığın açılmasına neden olan sosyal medya hasgtag'i.
  • dinime, mezhebime sövenleri gösteren heştek.

şimdi ben bunun dinine sövsem kaç yıldan başlar? ya da ne bileyim onun yaptığı gibi herhangi bir kutsalını "siksem" kaç yıl yerim?

tekfirci köpeklerin 3-5 önemsiz kaynağı dışında sahada sivil olmadığını bütün kaynaklar kabul ederken hangi çocuktan bahsediyorsun it oğlu it?
  • #beter-olun-orrospu-çocukları-türk-solcuları-ve-suriyeliler-siksin-sizi heştegiyle karşılık verilesi havlama.
    "aleviler tabuta, hıristiyanlar beyrut'a" ha? sonra işler ters gidince (ki belliydi, israil'e zaman kazandırma operasyonuydu bunların tümü), "hölöp ölüyörr"... he, evet. sen de halep'ten yazıyorsun zaten. her gün siyonizme karşı mücadele veriyorsun. acıdık şimdi bak.
  • --- spoiler ---

bu ve benzeri suriye'deki iç savaşı konu alan başlık ve hastagler altında toplanan suserların sözlükle alakaları yok. lütfen suriye'de katliam var ya da tam tersi suriye kurtuluyor diye zıt kutuplarda konumlanan manipülasyoncuları iyi tahlil edin, nik altı girilerine, sözlükte ne kadar süredir bulunduklarına, daha önce girdikleri entry'lere dikkat edin ve bu paralı itlerin güdümüne her ne söylerlerse söylesinler girmeyin.
    --- spoiler ---

olan tek şey, suriye'de bir iç savaş yaşandığıdır, insanların ve bilhassa da sivillerin çarpışan güçler arasında kaldığı, içsavaş nedeniyle öldürüldüğüdür. bu savaşı enine boyuna masaya yatırıp tahlil edemedikten sonra, üç kuruş kazanmak için sizi sözlüğe sürenlerle birlikte alayınız cehennemin dibine gidin. onursuz, gurur yoksunu satılık köpekler sizi...

edit: bu ve bunun gibi konu ile alakalı benzer başlıklar altında ben 4-5 tane bu tipte köpek tahlil ettim ancak gg ve başlıktaki entry'lere fiziksel referans içeriyor gerekçesi nedeniyle burada deşifre edemiyorum. konudan bağımsız olarak bakış açısını aktaran yazarları hedefe koymak değil derdim, öyle anlaşıldıysa özür diliyorum. yalnızca birkaç dakikalık araştırma ile (entry'lerini silmezlerse şayet) bu yazarları tespit etmek mümkün.
  • 21. yüzyılın en büyük soykırımı alenen gerçekleşiyor. mezhepçi angutlar islamcılar geberiyor diye seviniyor.
  • suçlusunun şu anda halepte bulunmakta ısrar edenlerin olduğu hastag. bayramda bakın çıkın buradan, kent askeri operasyon bölgesi bombardıman olacak denmesine rağmen açılan koridordan halkın çıkışına izin vermeyen guruplar ve destekçileri halep bombalanıyor diyor. lan tabi bombalanacak ne yapacak adam oradaki selefi tekfirci halkı canlı kalkan yapsın diye bekleyecek mi.

ne çabuk unuttunuz cizreyi, suru, şırnakı dümdüz edin taş üstünde taş koymayın diyordunuz. ki içerde bir direniş varsa silahlı kuvvetlerin bunu bastırmak için operasyon yapmasından doğal ne olabilir. çocuklar onları orada tutan puştlar yüzünden ölüyor.