şükela:  tümü | bugün soru sor
 • az önce facebook'ta denk geldiğim, vicdanı sikip atan, insanı nefretle dolduran haber. sanırım demokrasi aşığı ılımlı muhalifler tarafından bu barbarlık yapılıyor. video linkini paylaşıp paylaşmamak gerektiğini bilmiyorum o yüzden linki buraya koymayacağım. artık "ılımlı" olanından soğuğuna kim bunların kökünü kazırsa o benim ve insanlığın kahramanıdır. şerefsizler.
 • (bkz: seccel seccel ena 3alewi)
  boğazda erlerin boğazını kesen zihniyetle aynı yapının işidir. bu çeteleri silahlandıranlardan kollayanlardan hesap sorulur elbet.
 • neden suriye halkı'nın cihatçıları ezip geçmesi gerektiğini gösteren görüntülerdir.
 • @southfronteng adlı twitter hesabında görseli paylaşılmış maalesef. izlerken kanım çekildi, kalbim duracak gibi oldu, yığıldım kaldım resmen. elinde çocuğun başıyla tekbir çeken nureddin el zinki örgütüne bağlı o manyağın üzerindeki hücum yeleği, belki elindeki bıçak, iğrenç sırıtmalarla izleyen itlerin attığı mermiler, videoyu çektikleri telefonlar belki bizim vergimizle alındı. insan bu vahşete ortak olduğunu düşündükçe çıldıracak gibi oluyor. bu sahneyi de gördük ya, yansın bu dünya, yok olsun.
 • okuyunca bile insanın kanını donduran olay. videoyu açmaya cesaret bile edemiyorum.

  yakın zamanda halep, idlib ve cihatçı işgali altındaki tüm kentler teker teker özgürleştiğinde bunun hesabını verecekler.
 • suriye ordusu'nun cihatçıları ülkelerinden tümüyle sikip atacağı günlerin yakın oluşu dışında bir tesellimin bulunmadığı sayısız vahşetten sadece birisi.
 • akp destekli zengi tugayı tarafından yapılmış vahşettir.

  türkiye'de çıkacak olan herhangi bir iç savaş durumunda rte aşığı bu muhalifler akp'ye olan minnet duygularını akp karşıtlarının kafalarını keserek ispatlayacaktır hiç şüpheniz olmasın.
 • şu an evimin içi "tekbir allah-u ekber ve ya allah bismillah allahu ekber" sesleri ile inlemekte. bu ses, akgençlik kollarının yaptığı "demokrasi" kutlamaları sebebiyle eline aldığı mikrofonla toplanan halkı bağırttıran bir abinin sayesinde, hayvani boyuttaki ses sistemlerinden çıkarak tüm çevreye yayılmakta. insanlar adeta kendilerinden geçti. şölen şölen, sarıklar cübbeler, envai çeşit, şükürler olsun, müthiş bir demokrasi şöleni, uzun zamandır bu denli bir demokrasiye denk gelmemiştim, üst komşumun terminal evre kanser hastası annesi ve yan komşumun yeni doğan bebeği de bu şölenden an itibarı ile nasibini almakta. şükrediyoruz tüm mahalle olarak.

  bu kafa kesilme olayını gördükçe hepimiz ayrıca şükrettik. erkek bir çocuğum olursa adını şükrü, kız olursa şükriye koyacağım diye kendime and içtim.
 • o çocuğun intikamı alınmayacaksa, o çocuğun korku dolu bakışlarının intikamı alınmayacaksa bu dünya üzerinde yaşayan bir tane canlı kalmasın. eğer varsa allah hepimizi telef etsin.