• ha kafası kesilen 19 yaşında mıymış, tamam ya ben de bir şey zannettim. asfsgag ya neden bahsediyorsunuz aq?
  • şu an evimin içi "tekbir allah-u ekber ve ya allah bismillah allahu ekber" sesleri ile inlemekte. bu ses, akgençlik kollarının yaptığı "demokrasi" kutlamaları sebebiyle eline aldığı mikrofonla toplanan halkı bağırttıran bir abinin sayesinde, hayvani boyuttaki ses sistemlerinden çıkarak tüm çevreye yayılmakta. insanlar adeta kendilerinden geçti. şölen şölen, sarıklar cübbeler, envai çeşit, şükürler olsun, müthiş bir demokrasi şöleni, uzun zamandır bu denli bir demokrasiye denk gelmemiştim, üst komşumun terminal evre kanser hastası annesi ve yan komşumun yeni doğan bebeği de bu şölenden an itibarı ile nasibini almakta. şükrediyoruz tüm mahalle olarak.

bu kafa kesilme olayını gördükçe hepimiz ayrıca şükrettik. erkek bir çocuğum olursa adını şükrü, kız olursa şükriye koyacağım diye kendime and içtim.
  • akp destekli zengi tugayı tarafından yapılmış vahşettir.

türkiye'de çıkacak olan herhangi bir iç savaş durumunda rte aşığı bu muhalifler akp'ye olan minnet duygularını akp karşıtlarının kafalarını keserek ispatlayacaktır hiç şüpheniz olmasın.
  • sözlükte de artık rahatça ışidçilik yapılabiliyor, ne güzel.

adam ışid'in yaptıklarını esadınkiler üstünden aklamaya çalışıyor sayfa sayfa. üniversite oku tez yaz desen bu kadar kafa patlatmaz.

"kifisi kisilmisiymiş kişki" diyor.

senin inandığın tüm değerlere sokayım.
  • bu barbarlık, halep'in en büyük silahlı gruplarından biri olan nureddin zengi hareketi tarafından yapılmıştır.

nureddin zengi hareketi kimdir?

ı) ahrar'uş şam ile birlikte türkiye'nin en çok destek verdiği iki gruptan birisidir.
    ıı) türkmenlerden müteşekkildir.
    ııı) türkiye'nin bu grupla ilişkileri öyle içli dışlıdır ki, bu grubun lideri suriye ordusunun nubbul ve zehra köylerine ulaşarak, halep'in azaz bağlantısını koparmasının ardından "başarısız" bulunarak mit tarafından görevinden alınmıştır.
    ıv) abd'nin ılımlı saydığı gruplardan olduğu için, militanları cıa tarafından eğitilmekte ve bu gruba tow tanksavar silahı sağlanmaktadır.
    v) uluslararası af örgütü'ne göre nureddin zengi hareketi'nin de aralarında bulunduğu gruplar, gazetecileri ve yardım çalışanlarını hedef almakta, sivillere yönelik savaş suçlarına imza atmaktadır. https://www.amnesty.org/…the-hands-of-armed-groups/
  • az önce facebook'ta denk geldiğim, vicdanı sikip atan, insanı nefretle dolduran haber. sanırım demokrasi aşığı ılımlı muhalifler tarafından bu barbarlık yapılıyor. video linkini paylaşıp paylaşmamak gerektiğini bilmiyorum o yüzden linki buraya koymayacağım. artık "ılımlı" olanından soğuğuna kim bunların kökünü kazırsa o benim ve insanlığın kahramanıdır. şerefsizler.
  • suriye ordusu'nun cihatçıları ülkelerinden tümüyle sikip atacağı günlerin yakın oluşu dışında bir tesellimin bulunmadığı sayısız vahşetten sadece birisi.
  • neden suriye halkı'nın cihatçıları ezip geçmesi gerektiğini gösteren görüntülerdir.
  • o çocuğun intikamı alınmayacaksa, o çocuğun korku dolu bakışlarının intikamı alınmayacaksa bu dünya üzerinde yaşayan bir tane canlı kalmasın. eğer varsa allah hepimizi telef etsin.
  • hani cihatçılara toptan "ışid" dediğimizde itiraz edip "onlar ışid değil, bilmem ne sikim tugayları" diyen orospu çocukları var ya. işte bu cinayet tam olarak o "ılımlı" gruplardan birinin eseri.

suriye'de ışid ile en ılımlı grup arasında hiçbir fark yok. cihatçı her türlü unsur ortadan kalkana kadar lebbeyk ya beşşar esad.
hesabın var mı? giriş yap