• oynadigim en eğlenceli fpsydi. bide thief varki o da sahane.

edit : 25 gün daha bekleseydim "tam 10 yıl sonra gelen edit" olacaktı. blood ii adlı oyunun yükleme ekranlarından birinde, valve adlı firma kurup half-life adlı bir oyun yapmış kardeşlerimize başarılar. blood ii'nin yanında hiç şansı olmasada fena oyun değil yazar. 2000lerin başında ne biçim entry yazmışım halen bakıp bakıp gülüyorum.

20 yıl sonra gelen edit: 16 gün daha bekleseydim tam 20 yıl sonra gelen edit olacaktı ama eeeeh... "10 yıl önce ne biçim entry yazmışım halen bakıp bakıp gülüyorum" diyor, bir sıkıntı çıkmazsa 10 yıl sonra görüşmek üzere diyerekten editi tamamlıyorum.
  • 8 kisi multi takilirken birisi ile karsi karsiya gelince
    arkanda ayi var demek baska hic bir oyunda bu kadar zevk veremez
  • sinir törpüsü dediyorum ben direk. kekeme oluyodum az daha oynarken korkudan. kendini a$mayı ba$armı$ ama (bkz: opposing force)
  • nette etrafı kasıp kavuruyo q3 falan bırakmadı
  • quake e havada karada basan oyun... logo olayina tap,istim networkte guzel logo wars yapilabilio...
  • bence biraz interaction olmasi karakterler arasi oyuna zevk katiyor, ayrica vahset bakimindan diger turevlerine gore cok daha az iceriyor bu tur ogeler.. cok eglenceli, single player'i icin konusuyorum..
  • half life day one...multiplayerını bilemem ama single muhabbet fena halde sarabiliyor insanı...oyunlarla çok fazla aram olmasına rağmen shu ana kadar oynadığım en hard core atraksiyon,aksiyon...oynadıkça sol elin parmakları örümceğin ayakları gibi hareket eder oluyor... düşündürtüyorda meret...
  • quake 2 motorunu lisanslayan valve firmasi tarafindan yazilmis oyun.
  • motoru goldsrc, quake 1 ve quake 2 kari$imidir, igrenctir, rezalettir.. valve firmasi hala bu motora destek vermektedir. (bkz: motor)
  • beni paranoyayla yiyip bitiren oyun. bir bölümü geçemeyince birkaç aylığına rafa kaldırdığım oyun. evde yalnızken oynanmaması tavsiye edilir
    (bkz: gordon freeman)
    (bkz: black mesa)
hesabın var mı? giriş yap