• half life sampiyonu oldugu iddia edilen turk bir dayinin bu haritayi oynayisini eger gecmiste hl oynadiysaniz izlemekte fayda var:

[[2021 link edit: ]] https://www.youtube.com/watch?v=m3zuvldmvlg

bosa oynamisiz onca yil. adam insan kulagininin duyamayacagi seslerden kimin haritanin neresinde spawn oldugunu falan tahlil ediyor, kafaya sictim. ornegin twitch videosunda

* 4:40'ta kendisinin "ucan pompali hareketi" adini verdigi bir vurus yapiyor dillere destan.
    * 11:25'te "uzaya cikip vurmak" hareketi var. (14:15'te daha iyisi)

yilin en basarili twitch videosu. hic ölmeden 57 kill falan aliyor arkadaslariyla oynarken, boyle bi adam olsaniz arkadaslariniz internet cafe çıkışında pıçaklar valla sizi.
  • ekşi sözlük bi siki beğenmeyenler timi üyeleri tarafından hissedilmeyen keyif. adam efsane oynuyor işte amk neyin mücadelesini veriyorsunuz.
  • gayet world class oynadigi belli bir arkadasin videosu. quake olsun, hl olsun fazla hareketli oyunlarda bu yetiyi bu yasa tasimak pek oyle kolay degildir.
  • oğlum biz half-life oynamıyomuşuz lan bizimki evcilikmiş...
  • sağlam video.

gene beğenmemişsiniz. hiçbir boku beğenmediğiniz gibi. hepiniz solucansınız amk. ben de oynadım o oyunu yıllarca ve herif hayvan işte.
  • 6:11 'de yaptığı uzaydan crossbow vuruşu dillere destandır. yuh lan.
  • zamaninda dust nickli half-life oyuncusuna 62´ye 22 yenilen, macin sonunda crowbar yedigi icin bir de adami banlayan (lol), nicki expert olan sözde half-life $ampiyonu :).

http://www.youtube.com/watch?v=-292c_9uwku
  • sadece izlemenin keyifli olduğu çılgın video.
    oynamak keyifli değildir kanımca.
    adamı zuckerler!
  • ya işte şu fps oyunlarındaki aşırı hız ve rage modunda oynayanların kazandığı dinamikler yüzünden yıllarca multi-player oyunculuğuna ısınamadım. neyseki son dönemlerde chivalry veya mount and blade gibi aşırı hız değil daha teknik ve doğru zamanlama ile oynanan oyunlar gelmeye başlayınca biraz içine girebiliyorum.
hesabın var mı? giriş yap