*

şükela:  tümü | bugün
  • cidden niye santrali kuranlara piç gözüyle bakılırdı ki?
  • "santral kuruldu, mertlik bozuldu"
    gordon freeman
  • okuyanda saat falan kuruyorlar sanacak. nukleer santral kurana pic denir.

(bkz: kim yong un)
  • mesele santral kurmak değil, santral kurmak yasak diye anlaştıktan sonra santral kurmaktır ve sevgili dostum, sözünde durmamak da piçliğin dik alasıdır.

ayrıca santral ne aq onun adı nükleer değil mi?

- beyler nükleer kurmak yok, sikerim!
  • crossfire'daki zamazingo ile ilgili bi durum. yalnız biz o zamazingoya santral, o eyleme
    de kurmak demiyorduk. ne dediğimizi hatırlayamadım ama evet bi tane puşt baştan konuşmamıza rağmen o boku yerdi hep.

edit: bi çok suser mesaj attı; depremdir, alarmdır, nükleerdir falan diye ama valla ''hah şuydu'' diyeceğim kadar tanıdık gelen tabir değil hiçbiri. siktir edin kim bilir ne diyorduk amk. shade'i şâde, garlic'i garliç, mana'yı mânâ, mage'i mega diye telaffuz eden keko abilerimizin cafesiydi neticede hahaha

edit2: benim keko team ne diyordu hala hatırlayamadım ama hypophrenia şöyle bi link attı; burda airstrike diye geçiyor.

edit3: hala tam olarak emin olamamakla beraber, sanırım bomba diyorduk. gayet düz, tam 90lar sonu 2000ler başı yalçolarına yakışır bi şekilde. anımsatmak için 50den fazla yazar/çaylak yeşillendirdi sağolsunlar, daha ciddi bi mevzu olsa siklemezsiniz amk inbox deprem, atom, nükleer diye 2-3 kelimelik mesajlarla doldu. konuyu bilmeyen biri mesajları okusa ne oluyor lan amk der *
  • nükleer demek istedi sanırım.
  • santral ne yav ilk defa duydum, biz düğme derdik.

(bkz: düğmeye basmak yok beyler, basan atılır)
  • gerçek adı atom yada nükleer olan hede. internet cafede santral diyeni 2 kere söküp takıyorlardı.

edit: imla
  • deprem diyorduk biz.
  • askerliğini santralci olarak yapmış adam başlığı.

oraya genelde can doldurmaya giderdim, ya da oraya tam karşıdan gören yere geçip ok silahı ile can dolduranları avlardım. santral mantral işim olmazdı. (bkz: nükleer)