şükela:  tümü | bugün
  • bir yazar. hosgelmis, sefalar getirmis.
  • şu camiada belki ilk veya son değil ama sonsuza dek yanımda olacak tek badimdir bu prenses.

hani olur ya bazılarıyla muhabbet edersin, bir an susarsın, sonra susmaya devam edersin, ne diyeceğini bilemez kalırsın, uzar sessizlik. seneliktir o ilişkiler, son kullanma tarihiyle başlarlar.

işte bazılarıyla muhabbete bir başlarsın, muhabbetin sona ermesi gerektiğini saat söyler sana, yine de bitiremezsin. sonra bugün saatlerce ne konuştuk biz diye düşünür, akıl erdiremezsin. her daim konuşacak bir şeyler vardır, aylar geçse de sanki hiç geçmemiş gibidir. okullar ayrılır, şehirler ayrılır ama siz ayrılamazsınız. ömürlüktür bu ilişkiler de. ve bizimkisi de böyle.

umarım her aradığımızda gözlerimizin bulabileceği yakınlıkta oluruz birbirimize. birbirimize olan bu sevgimiz, saygımız hiç bitmez ve artarak devam eder.

http://www.youtube.com/watch?v=lo3qlsrryji

şimdi de ekşisözlük camiasına girdi, hoşgirdi, tekrar çaylaklığa dönmeyeceği uzun bir dönem diliyorum kendisine `:)`
  • dun dogum gunuydu ve aklimdan cikmis. dogum gunu tarihi degil dunun tarihi. zaten uzun zamandir gorusemedigimizden kendimi o kadar kotu hissediyorum ki su an kirgin sesini duyarim diye arayamiyorum da. dun ruyama girdi bir de hanfendi dusun ne kadar dert etmisim.

buradan mektup gibi gitti gitsin. gorusemesek de seni cok ozledigimi bil canimin ici. dogum gunun kutlu olsun, uzaklarda da olsan mutlu yasa nice yasalara...

seninle iliskimizin ozeti

after all these years?
    always...