şükela:  tümü | bugün
  • fakülte seçmelerindeyim.. defansın bel kemiği olmaya adayım, top geliyor kanattan ben abanıyorum topu tellere, hoop duvar pası stayla hücuma çıkıyorum, sonra hemen hoca düüt diye durduruyor çalışmayı.. bi daha baştan alıyoruz ben yine böyle yapıyorum.. bi altı, yedi kere falan tekrarladık pozisyonu, sonra hoca bana sen azıcık dinlen dedi.. ben sanıyorum hoca hücumun çaresizliği karşısında pozisyonu tekrarlattı paso, meğerse topu her seferinde taca bam güm abanan salağa bi şans daha vermiş.. o kadar şansı nuri real'de bulsaydı önceki gün galatasaray'a golü vardı yeminle.. sonuç, halı sahada taç mı olur amk.
  • defanstaki şişko dayı: ya allah'ını seven defansa gelsin.
    forvetteki sıska sakallı: abi ateistim ben.
  • hava öyle çok soğuk değildir, yağmur falan da yoktur. ideal zemin ve şartlarda maç yapılacaktır. takımların ikisi de çok güçlüdür; fizikli, atletik, çevik çocuklar vardır her iki takımda da.

altışar kişilikten maç oynanacaktır. maç başlar. daha maç başlayalı beş dakika ya vardır ya yoktur, en iyi oynayan elemanlardan birinin ayağı kırılır. halı saha sahibi arabasıyla elemanı hastahaneye götürürken, kalanlar maça altıya beş şeklinde devam ederler.

maçın ilk yarısı bir kişi eksik takımın 1-0 üstünlüğüyle biter. ikinci yarı başlamış, bir kişi fazla oynayan takım hırslanmıştır. ancak o hırs, kendi takımlarından bir elemanın ayağına ters basması neticesinde burkulmasına sebebiyet vermiştir. o eleman da sahayı terk eder ve kişi sayısı eşitlenmiştir. skor 2-1 bacağı kırılan elemanın takımı lehinedir. * *

yenik olan takım, arkadaşlarını kaybetmenin hırsıyla daha da saldırganlaşmıştır. o kadar hırslanmışlardır ki, rakip takımın kalecisine * 5 dakika arayla gayet füze kıvamında iki şut çıkarmışlardır ancak bu iki şut da kalecinin * kasıklarına tam isabet şeklindedir. kaleci * acıdan kıvranmaktadır ve bunun da etkisiyle arkadaşlarına "bırakalım maçı" diye nazlanmaktadır. maç orada bitmiştir ve skor da 2-1'dir.

eksik kalma pahasına da olsa maçı devam ettiren elemanlar mı, ayağı kırılan çocuğu hastahaneye götüren halı saha sahibi mi, kasıklarına iki şut yiyen kalecinin yüzünden maçın bitmesi mi yoksa maçın 2-1 bitmesi mi daha dumur edicidir orasını bilemeyeceğim.