şükela:  tümü | bugün soru sor
 • pis yedili'nin trafosu. ayrıca ekip tiyatrosunun oyuncularındandır. genç yetenek.
 • hakan akkaya ile birlikte kepçe kulaklı erkek beğenime hitap eden çocuk.
 • şöhret budalası olmayan, efendiliğini koruyan insan. tiyatro performansı da görülesi.
 • (bkz: #56226087)
 • (bkz: he-go) oyununun yazarı ve bence başkahramanı. hayat verdiği ersin karakteriyle bütünleşen ve oyuna girdiği ilk saniyeden oyun bitimine kadar akıl almaz bir performans sergileyerek herkesi kendisine hayran bırakan genç yetenek.

  sahneye kendisinden ve kişisel birikiminden kattığı aşikâr olan onca detay sayesinde bütün oyunu aldı, götürdü. şahane, bravo, helal, süper, devam.

  aynı zamanda bir hayli başarılı olan (bkz: kasap) oyununun da yazarı oluyor kendileri.
 • başarılı bir aktör/tiyatrocu. pis yedili ekibinden bir yerlere gelmesini istediğim bir isimdi. çukur’da da 5 bölüm oynamış ve güzel bir performans sergilemiş. umarım kendisini daha iyi rollerde görebiliriz.
 • kumbaracı50'de sahnelenen he-go'nun çok başarılı oyuncusu. oyun bittikten sonra, aynı zamanda yazarı da olduğunu öğrendiğimde epey şaşırdım. zira oyundaki bitirim ersin karakteri, o kadar ersin'di ki, o kadar olur. bir tiyatro oyuncusu canlandırmıyor da, sanki sokaktan ya da arka mahalleden bir bitirim bulmuşlar, metni ezberletip oynatmışlar gibi geliyor izleyenlere. böyle bir ersin'in de böylesine bir oyun yazabileceğini düşünemiyor zihin. ama oyunda, tahtada yazan cümle tam da benim gibi düşünenlere yanıtı patlatıyor: karakteri yargılama.

  işin içine yalnızca tiyatro değil, sinemayı ve dizileri de katarak söylüyorum, bir karakter yaratmak ancak bu kadar iyi becerilir. geleceği parlak. ileride güzel işler yapmaya devam eder diye umuyorum.
 • emre erdoğdu'nun ilk filmi (bkz: kar) da (bkz: hazerhan) rolüyle mükemmel bir oyunculuk sergiliyor.

  saf, orijinal yetenek.
 • herkes hazar ergüçlü'yü konuşuyor ama kar'ı yağdıran en büyük bulutlardan biri kendisi. (bence en büyüğü)
 • ismi gibi biri. ismindeki sesler nasıl dalganıyorsa hafif hafif, sahnede onu izlemek öyle tatlı tatlı sallıyor insanı. babür. a harfi şapkalı okunuyor. yani tahminimce.
  çok yerinde. çok güzel. kalbi gözlerinde. çok gerçek. sadece bir kere izledim hala aklıma her geldiğinde, çok sevdiğim bir dostum, çok sevdiğim hiç görüşemediğim bir çocukluk arkadaşım aklımdan geçerken nasıl hisleniyorsam, nasıl hisleniyor, öyle ısınıyor içim. yüzünden silinmeyen varla yok arası bir gülüş.. o gülüşü nereye koyacağımı bilemiyorum.
  sadece oyuncu da değil.
  çok fazla türk oyun yazarı tanımıyorum, ama tanıdıklarım arasında unutmadığım oyunlar hep onun.
  çok param olsa, kesinlikle yatırım yaparım, asla başıboş bırakmam bu çocuğu. yazsın, çizsin, üretsin, geleceğe eserler biriktirsin.