şükela:  tümü | bugün
 • finansçı. gerilerden sağlam geliyor, takip edilmeli.

  twitter
 • yayınladığı buhur25 listesiyle küçük yatırımcıyı bilinçlendirmeye çalışan, izmirde bir okul müdürü. uzun vadeli yatırımcılık anlayışının twitter'da yaygınlaşmasında büyük emeği geçen üstad.
 • listesindeki hisseler artış gösterince bol bol reklamını yapan, ancak zarar ederse sessizce listesinden çıkaran (örnek: goodyear) borsa üstadı (!).
 • uzun vadeli yatırım yapılması konusunda teşvik edici açıklamalara sahip ekonomist. buhur25 adlı listesinde, uzun vadede yatırım yapılabilecek hisseleri öneriyor.

  7 mart 2016 güncel olacak şekilde şu hisselere uzun vadeli yatırım yapılmasını öneriyor.

  asels, petun, soda, gubrf, hekts, bagfs, ttrak, tmsn, froto, otkar, doas, toaso, adel, petkm, tuprs, egser, goody, egeen, akcns, cımsa, adana, boluc, logo, armda, despc

  kaynak: http://halilbuhur.com/buhur25-07-mart-2016.html
 • önümüzdeki yıllarda tv ekranlarında görebileceğimiz uzun vadeli yatırımı teşvik eden hocamızdır. hisse.net forumlarında, uvy başlığında ciltlerce yazdığı yazılar sonucunda kendisini tanıtmış, daha sonra twitter mecralarına girmiştir. uzun vadeli yatırım yapmak isteyenlerin kendisini takip ederek geleceklerini garanti altına almaları gerekir bence. piyasadaki benim diyen birçok uzmanı cebinden çıkarır.

  https://twitter.com/halil_buhur

  http://halilbuhur.com/
 • temeli bozulan hisseleri haliyle çıkarıp yerlerine potansiyeli yüksek hisseleri koymasında tuhaf bir durum yok ki bu her yatırımcının yaptığı bir şey zaten. tepetaklak gideceği belli bir hisseyi kimse elinde tutmak istemez ve stop/loss bu işin doğasında var. bunu yaparken çıkardığı hissenin zararını da yeni gelen hisseye yüklüyor. yani listeye yeni eklediği bir hisse ilk 1 ayda %20 prim yaptıysa çıkardığı hissenin zararını da hesaba katarak priminin %20 değil %10 olduğunu da belirtiyor örneğin. gizli saklı bir şeyi yok. listesini sürekli olarak güncelliyor. teknik analizlerinde de müthiş nokta atışları var ve liste dışı şirketler, usd ve endeksler için de sık sık analiz yayınlamakta. listesindeki hisseler bir yılda %300-500 gibi uçuk primler yapmaz kolay kolay yani bu tip beklentilerle takip etmeyin ancak devasa çöküşler de pek yaşamaz. gyo ve banka hisselerinden uzak durur. üretim ve ihracat ağırlıklı yani bacası tüten kağıtları sever. koç ve şişe grubu şirketleri favorileridir. bence güncel listesinde temeli ağır bozulan otkar ve inşaat sektöründeki malum durumlar nedeniyle egeen ve çimento hisseleri dışında sıkıntılı bir kağıt yok gibi. bu yıl trkcam vs anacm konusunda bence ilk tercihinde yanlış ata oynamıştır. sonrasında bu hatasından dönerek trkcam'ı da portföyüne almıştır. borsaya yeni giren ky'nin harun kahraman gibi spekülatörlerdense işini düzgünce ve son derece şeffaf bir şekilde yapan bu mütevazi adamı izlemesinde fayda var.
 • ekşiden ekran paylaşmış. iyi bir borsacı .
 • turkish borsa denince akla halil buhur gelir.uzun vadeli küçük yatırımcının dostudur. bunun yanında allah dostu olma olasılığı da yok değildir.sözlüğü de takip etmeye başlamış.o zaman hocam sözlükten sana selam ederiz.
 • reisin yeni uygulaması çıktı uzun vadeli yatırımda gerçekten çok iyi tavsiye ederim yarı yolda bırakmaz.
  ios için app: https://t.co/vrcajvkeqi
 • uzun vadeli temettü yatırımcılığı ya da temettü emekliliği düşünülüyorsa sayfasında epey faydalı yazı ları bulunan başarılı iktisatçı.

  gösteriş yapmaz. kimseyi al/sat noktasında yönlendirmez, manipüle etmez. sorulan tüm sorulara sabırla cevap verir. kartopu der, kuzu der. sabredin der. biriktirin der. sakin sakin ama ustaca işini yapar.

  kendisinin instagram hesabında fotoğrafını paylaştığı, ya da twitter hesabında analiz paylaşırken şirketin fotoğrafını kullandığı hisselerin uçuşa geçmesi çok yakındır.

  takip edilmesi şiddetle tavsiye olunur.