şükela:  tümü | bugün
 • edremit körfezindeki bence en iyi zeytin ve zeytinyağlarını tadabileceğiniz firma.

  genel olarak kötü zeyinyağı bulmak daha zordur zeytinli, akçay taraflarında ama halil esen gibi yerel lezzetler her zaman daha cazip gelmiştir bana büyük firmalardan.

  cunda'da kilosu 15-17 liraya satılan taş baskı zeytinyağları halil esen'de 13 liradır. geçen sene 12'ydi.
 • saçma sapan endüstriyel zeytinyağları yerine tercih ettiğim firma. öyle edremite gitmeye de gerek yok, siteleri var basıyorsun geliyor.

  yalnız site bakıma girmiş, telefonla aradım abi dedim yağım bitti yetiş. dedi ben yollim sen havale yaparsın. olur abi dedim iban ver, yazarım kolinin üstüne gelince yatırırsın dedi.

  böyle de samimi bir anadolu işletmesidir, egenin gururudur, canımstır.
 • kaliteli zeytinyağları, dürüstlük ve bir önceki entry'de belirtilen esnaf samimiyeti.
  daha ne isteriz.
 • kahvaltilik mazal sos diye bir olayi var, cok enfes bi sey. aslinda ajvar gibi icindekiler ama daha iri dogranmis ve katki maddesi falan da yok zannedersem. aciyorsun bitiriyorsun ev usulu. cok sevdim ama bitmese daha iyi.
 • geçen sene assos'dan dönerken arkadaşımın babası sayesinde kendilerinden haberdar olduk. ve yerlerini bulup gittik. fiyat performans açısından muazzam lezzette zeytinlere ve zeytinyağlarına sahip yer. ayrıca tontiş bir amca işletiyor. sağolsun küçücük dükkanda hepimizle ilgilendi ve hiçbirimizi ikramsız bırakmadı.

  benim favorim minnak yeşil zeytin bunu kahvaltıda yerken bir bakmışsınız kasede zeytin kalmamış. *

  oraya gidemediğimiz için internet sitelerinden alışveriş yapıyorum. öyle ki şirkettekiler de alıştı. toplu sipariş veriyoruz.

  geçen verdiğim sipariş 2-3 gün gecikti. arayıp problem olup olmadığını sordum. hayır sadece yeni mahsul için bekledik. yeni mahsulden gönderiyoruz dediler. cağnıım halil esen dedem olsan bu kadar severim.

  o kadar konuşmuşum sitesinin linkini vermemişim.
  buyrunuz