şükela:  tümü | bugün
 • çorum il genel meclisi başkanı olan zattır. kadınların öldürülmesinin kendisini ilgilendirmediğine benzer bir açıklama yapmıştır.

  en fazla cinayet, tecavüz, sapıklık, kadın, çocuk ve işçi ölümleri, yolsuzluk, hırsızlık, rüşvet, dinden sapma, dine hakaret, cami satma gibi olaylar kendi iktidarları döneminde yaşanmıştır. ancak bu ve bunun gibi şahıslar kendi ceplerini, çıkarlarını düşündüğü için "ne yapalım kadınlar ölüyorsa" şeklinde açıklamalar yapmaktadır. iş oy toplamaya geldiğinde dünyanın bilmem neresinde yaşayan sözde müslümanlar ile kardeş olurlar.
 • bütün söyledikleri yetmez gibi 'konuşma' demiştir, 'söz hakkı vermedim sana'.

  bakın bu çok masum gelebilir size, sonuçta toplantı moderatörü diyebilirsiniz vesaire vesaire... ama bu ülkemizde kadına bakış açısıdır.
 • ülkenin yönetici, politikacı profilini yansıtan adam. budur. bizi bunlar yönetiyor.

  https://www.ntv.com.tr/…masi,xrg4itltdegdclgc89dusa
 • içinde bulunduğu videoyu izledim cidden şaka gibi adammış. karşısındaki insanlar kadın cinayetlerinden bahsediyorlar, bu adam ise "başörtülüler üniversiteye giremiyorken niye sesiniz çıkmıyordu, hollanda bakanı sokmadı niye sesiniz çıkmıyordu" diyor. algıları kapatıp elma ile armutu karıştırıp parti savunmasına geçiyor, karşısındaki insanların derdinin parti değil insanlar olduğunu algılayamıyor. başörtü muhabbeti ise tam bomba. karşısındaki insanlar kadın cinayetlerine kurban giden insanların çoğunun başörtülü olduklarını belirtiyorlar yani sorun başörtlü başörtüsüz değil kadın erkek sorunu ama adam dinlemiyor. zaten adam düzgün cümle de kuramıyor.

  liyakat yerine sadakate önem verilince sonuç bu oluyor işte.