şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 8. dünya harikası insan evladı
  hayatta böyle insanların tanınması zorunlu falan olmalı.
  içindeki bitmek tükenmek bilmeyen spor aşkını saniyeler içinde size bulaştırabilecek tek insan olabilir. sevmediğiniz her şeyi sevdirebilir size ve anlamazsınız bile.
  manyak, coşkulu, agresif, sinirli, pratik, panik atak, heycanlı... tam bir sıfat deposu.
  "cycling dersleri şiddet içerir" ibaresi gerçektir. bisikletin üzerindeyken halilx5 olur. ıslıklarıyla hareket değiştirirsiniz ve hareketlerine numara verir. ders sırasında bedalın yanına değilip baaaaaaaassss diye bağırır. insan değilsiniz cümlesiyle hayat bulursunuz bir anda. içinden geçmek eylemini gerçekleştirir ve bunu size de yaptırır. hulk un hayat bulmuş halidir.
  " sonuca giden yolda her şey mübahtır " cümlesindeki bütün kelimelerin karşılığıdır.
  spor yaparken devleşir.
  bütün dertlerinizi 1-2 saat unutmak isterseniz dersine muhakkak girin. beyniniz bomboş çıkarsınız dersten ve sayesinde günün en güzel saatlerini geçirebilirsiniz.
  eğer onu tanıyorsanız dünyanın en şanslı insanlarından bitanesi, tanımıyorsanız da en şanssız insanlarından bir tanesi olabilirsiniz.
  dünya güzeli de bir eşi vardır. kendisi gibi spor aşığı olduğunu söylememe gerek yok bence.
  beslenme ve spor anlamında bir insanın ihtiyacı olan bütün bilgiyi karı-koca bünyelerinde barındırıyorlar.

  şuanda urban ridersta spinning dersleri vermekte. aklınızdan zorunuz varsa gelin.

  insan değilsin be halil, içimizden geçtin!

  real hulk
 • insan olmayan spor gurusu.

  sihirli dört cümlesi vardır; kurduğu an bile bünyenizde kalori yanmasına sebebiyet verir.

  abartmıyorum, cümleleri de en az antrenmanları kadar kuvvetlidir. acı biber yutmuş gibi yerinizde duramayıp hazır asker gibi de spor yaparsınız. bunu yaparken de tuhaf bir şekilde eğlenirsiniz. diyeceğim o ki kendisi bir o kadar da eğlenceli bir kişiliktir; kimi zaman farkında bile olmadan en komik esprileri yapar. doğallığından olsa gerek.

  (yukarıda bahsi geçen iksir cümleleri yazının en sonuna sakladım, unuttum sanmayın.)

  belirtmeden geçemeyeceğim, personal trainer kavramının suyu çıkarılan günümüz "yalandan spor yapanlar" dünyasında, gerçek ve verimli spor yapan/yaptıran hocaların, yani gerçek antrenörlerin varlığı bence çok çok az. biz bu antrenör bolluğu içinde her kapısını çaldığımız antrenörün bizi hedeflerimize koşturacağını zannetsek de, işin gerçeği öyle değil, sporla yakın alakası olanlar bunu çok iyi bilir.

  halil hoca'nın sayılı gerçek antrenörlerden biri olduğu şüphesiz. beraber çalışmaya başladığımız günden bu yana spor anlayışımı değiştirmesi de cabası. kendini paralayıp sonuç beklemenin değil, doğruyu uygulayıp akışta, keyifle ve biraz da komfor alanını zorlayarak spor yapman önemli(imiş).

  velhasıl, beraber antrenman yapmak pek keyiflidir. yapın, yaptırın, sülalenizi alın urban riders'a kendisini ziyarete gidin. gitmişken bir de dersine girin; yalnız ders içinizden geçer, dikkat edin! (*)

  gelelim cümlelere...

  işte o cümleler :

  " yürü!!"

  " yanndııı!!"

  "içinden geçer bu hareket!"

  "oha bu çok iyidi!! yürü yürü yürü baaas!!!!"