şükela:  tümü | bugün
 • yetenekli oyuncu. üstüne bir de sesi güzel insan. şarkıları da vardır, sözü müziği kendine ait. aranan insana en güzel örnek.

  www.myspace.com/halilsezai
 • gönül yarası'nda pavyonda kafasında şişe kırılan garson rolünde de görülmüşlüğü vardır.
 • bulutsuzluk özlemi'nin son klibi olan rüzgarda gösterdiği müthiş performansı izleyince olası kendi kliplerinde neler yapacağını görmek için gün saydığım aslan abimizdir. enerjisini topladığı zaman güç biriktiren çizgi roman karakterleri gibi harika işler çıkartıyor. kendisinin dahil olduğu işleri sınıf atlatma gibi bir özelliği olduğu düşünüyorum. birlikte çalışması acayip eğlenceli bir paladin diyeyim tanım olarak da tam olsun. ayrıca bir yerlerde mutlaka ama mutlaka şeytan rolu oynamalı. akıl alır yemin ediyorum.

  bulutsuzluk özlemi - rüzgar klibi
 • oyunculuğunun yanında güzel sesiyle de harikalar yaratan insan.
 • bir de şöyle bir şey var bu adam hakkında. ekmeksiz götürmelik diye paketlese bu sesi satış rekorları kırar. kendisine ticari tüyo vereyim burdan. *
 • hem oyunculuğu hem şarkıcılığı harika adam. şarkıları oldukça özgün ve her biri ayrı güzel.
 • hakkında bu kadar az entry olması üzdü beni. çok sağlam bir adam zira. başarıyla altından kalkamadığı bi role şahit olmadım henüz. şarkıları da içine çekti beni. garip bi hava var, farkında olmadan birkaç kez üst üste dinlerken bulabilirsiniz kendinizi.
 • (bkz: incir reçeli)
 • çok güzel, her dinleyişte daha güzel hatta. dizilerde yapıştırılmış saçlı, siyah çerçeveli gözlüklü karakterlerle bütünleşmesi can sıkıcı zira pek yetenekli. türkan dizisinde daha farklı bir karakter sanırım fakat yine görünüş aynı. incir reçeli diye film yapmışlar şimdi, belki doyarız kendisine ve sesine. sesi, sözleri, oyunculuğu o kadar güzel ki; sırf var olduğu için mutlu olunan ve sarılmak istenilen adamlardan.

  edit: kimi sevsem hiç oldu serisinin bir halkası. myspace'ten akustik akustik dinlerken pek güzeldi. sonra ömür gedik bile şarkısını söyledi? bir konserde gördüm; boş gözlerle etrafına bakıyordu, sıkılmıştı ilgiden, haklıydı. bu entrynin yazıldığı zamandaki halil sezai olsa "ah be abi ne acı cektin de yazdın o sarkıları" derdim hiç çekinmeden yanına gidip. bir roportajında "farkındayım, başta dinleyenler bu halden memnun değil" tarzı bir şeyler söylediğini duymuştum, en azından farkında. geldiği yerden memnun olduğunu umduğum adam. ama yeter artık oyuncuların müzikleri bu kadar ünlü olmasın- sonra hem müzikler kalitesizleşiyor hem oyunculuk rafa kalkıyor bartu'da olduğu gibi. bu adam ne ara oeoe eauaauu diye inleyerek şarkı söyler hale geldi yakalayamadım.
hesabın var mı? giriş yap