şükela:  tümü | bugün
  • gayet inanılır bir açıklama. hatasını kabul ediyor. kendince gerekçelerini de sıralamış. maddi manevi bedelini ödeyecektir.

magazin kj'si gibi başlık açıyorsunuz anasını satim.

edit: 7 milyar mesaj gelmiş, başlığı açan tırşik gidince ortada açıklama yok haliyle. buyrun açıklama:

--- spoiler ---

olayı şöyle özetleyeyim de siz yine linçe devam edin; evet, 65 yaşında bir adamla kavga ettim. kavga ettim diyorum çünkü daha önce defalarca bu abimizin 'gelin lan'lı tekliflerini reddettim. güldüm geçtim. ikiz bir villada yan komşumuz oluyor kendileri. oğlu ile beraber yaşıyorlar. biz yönetmenimiz aytaç ağırlar ile beraber orada 6 kişilik bir ekiple youtube formatı hazırlıyoruz. yemek talk showu. konuk alıyor, yemek yapıyor sohbet ediyoruz. fakat maalesef 5 aydır 1 bölüm bile çekemedik. maddi zararı geçtim manevi olarak burnunuzdan getirdi. çünkü bu 65 yaşındaki abimiz yönetmenimiz ile olan husumetinden dolayı bize programı çektirmemeye yemin etmiş. bağıra çağıra öyle söylüyor 5 aydır!

başardı da zaten sonunda. 5 ay boyunca bu abimiz içip içip 'ana bacı sülale söverken' biz ya sabır çekmekten başka bir şey yapmadık. ilk zamanlarda ki sofra muhabbetlerimizin hatırına. 2 senelik bir komşuluk geçmişi için.... çok yiyip, içip muhabbet etmişliğimiz vardır. arasının bozulduğu yönetmenimiz aytaç yüzünden sabahtan akşama kadar müzik açan, (evde değilken bile kurduğu düzenekle uzaktan yayın yapıyordu) kafası yerinde değilken ana avrat söven bu 65 yaşında ki abimiz şimdi çıkmış her yerde konuşuyormuş. varsın konuşsun. silah göstermelere, bahçeye 30 tane adam yığmaya filan girmiyorum bile.

çiçekle gittiğim evde sonuç buna dönüştü. görüntüleri kırpmak kendi küfürlerini hakaretlerini yumruklarını kesmek zaten beni şaşırtmadı. bunların hepsi dün anlatıldı gerekli mercilere. benim yaptığım şeyde 'hayvanlık' buna söyleyecek bir lafım yok.. beni bilen bilir aşırı sabırlı ve sakin bir insanımdır ama bu raddeye gelmenin de bir süreci var. üzgün müyüm? hem de çok. değmezdi bu mafya hikayelerini ballandıra ballandır anlatan, parasıyla her şeyi, herkesi satın alabileceğini düşünen abimiz için. ben bilmiyor muyum sitenin 50 tane kamerası olduğunu, bilmiyor muyum magazin gazetecilerinin beni ve ailemi çok kötü bir pozisyonda bırakacaklarını? elbette biliyorum. ama dayanamadım işte. taş olsa çatlardı, aylardır süren bu kadar ağır küfür ve tacize... dün ifademi verdim. daha bir sürü detay var tek tek anlattık. gerekli adli başvurularımızı yaptık. savunulacak da bir tarafım da yok. olan oldu. çok üzgünüm. herkesten de özür diliyorum. kendisinden de özür diliyorum. her ne olursa olsun yapmamam gereken bir şeydi ama işte…
    --- spoiler ---
  • inanılmaz olmayan açıklama. adam gayet anlatmış haksızım, özür dilerim, hayvanlık yaptım demiş daha nasıl açıklama yapsın

gelen enteresan küfürler üzerine edit: başlığa ithafen girmiş olduğum entrymden dayağı destekleyen bir yazar olduğum anlamını çıkaran şuursuz arkadaşlar; adam hayvanlık yaptım, allah benim belamı versin, özür diliyorum, yapmamam lazımdı minvalinde açıklama yapmış. daha ne desin. sussa ya da üste mi çıksa daha mı hoşunuza giderdi

iyi o zaman dövsün dövsün özür dilesin yazmış biride.. ne yapalım arkadaş, klavyeden ışınmı gönderelim. yargı süreci başlar zaten.
  • o iş geçti halil kardeş diyerek okuduğum açıklamalardır. yok adam yığmış, yok silah göstermiş. git şikayet et o zaman, bu kadar basit.

edit: benim gibi git şikayet et yazanlara burası isviçre mi? diyenler olmuş. e o zaman adam yığdığında çıkaydın ya karşılarına, niye yaşlı insanı tek başına yakalayınca dövüyorsun demezler mi? ha şimdi buna da "sen olsan dalar mısın 30 kişiye?" diye soranlar olabilir, hayır dalmam. ama ben o adamlar gidince ve tek yakalayınca da yaşlı bir insanı dövmem.
  • olayın kendisi de zaten abartılarak sunuluyordu da gözü dönmüş linç tayfasında araya dalıp "durun belki bilmediğiniz bir durum vardır, bu iş pek göründüğü gibi değil sanki" diyenlere de dümdüz gidildiği için bir şey demedim. adam kendini çok güzel açıklamış bence.
  • 5 aydan sonrasını okumadım. şiddetin bahanesi olmaz. böyle kendini savunma da olmaz.
    edit tekrar ifadeye çağırılmış
    https://www.ntv.com.tr/…oldu,f3nmt_iycege-jdtxlf-8g
    siyasi konularda vs saldırgan mesajlar atanlar vardı ama bu şahıs için de atanlar oldu.
  • gayet normal açıklamalardır. adam durumu kendi açısından anlatmış.

asıl inanılmaz olan sizin bu sapkın magazinciliğiniz. ama gelin görün ki kimse sizin hesabınızı kitlemiyor böyle dandik başlıklar açtığınız için.
  • dedigi gibiyse taşınması lazımdı. sat evini git. biraz daha küçük olsun sehir disinda olsun ama kafan rahat olur. boşuna ev alma komşu al dememişler.
  • eğer doğruysa adamı katil edecek bir tipe denk gelmiş ancak her türlü avukatı tutabilecek, medyada ses getirebilecek maddi ve manevi güce sahip biri dahi sorunlarını bu şekilde çözmeye kalkıyorsa vay haline bu memleketin . çağırırsın polisi, avukatını gerekli işlemleri yaptırırsın bu kadar basit bu iş ne eline çiçekle gitmeye gerek var nede yumrukla silahla kavga etmeye.
  • (bkz: az kes yağlı olsun)

5 aydır tek bir çekim yapamazken neden gerekeni yapmadın? ulan herkes mağdur amk bu ülkede hahahahha.

t: bizi ilgilendirmeyen şeyler.

edit. aldılar içeri. isyeaaağnnini ... dediler galiba. bu arada sosyal medyanın gücünü tekrar görmüş olduk
  • eğer söyledikleri doğruysa, o kadar 65 yaşındaki adama vurulur mu diyen eşkicileri iyi göt edecek olan açıklama. böyle 30 saniyelik videolarla insanları hemen yargılamamak gerek.
184 entry daha