şükela:  tümü | bugün soru sor
  • arkadaslar sabah sabah youtube'a girip birkaç şarkı dinleyip, video izleyeyim dedim.

karşıma çıktı bu garip klip.

bu kızı, kız arkadaşımdan daha sık görmeye başladım. ülkemizde boş insanların ünlü yapılması, küçük saçmalıkların prime dönüşmesi baya kolay oluyor. yeter amüniyum ya. yorumu size bırakıyorum ekşi ahalisi. umarım korkarsınız siz de.

edit: ben de müzikle ilgilenen biri olarak söylüyorum, halil söyletmez'in güzel müzik yapabildiği kanaatindeyim. hak vermek lazım ki bu parçayı da güzel kılmış sesiyle. sorun olarak müziği, türk kadının net tasviri olarak gördüğüm ve zamanla anlamsız bir şekilde popüler hale getirilen (bkz: simge barankoğlu) ile yapmış olmasında görüyorum.

edit 2: "eğlence amaçlı" olduğundan bahseden arkadaş olmuş. eğlence amaçlı yapılan bir parça nasıl olurda spotify, itunes, fizy ve muud gibi müzik platformlarında paylaşıma açılır, bunu da sorgulamak gerekir diye düşünüyorum.
  • 4 kez dinlediğim harika şarkı. yine halil söyletmez yine kaliteli bir iş. kulaklarımızın pası silindi.
  • açıkçası halil söyletmez'in diger videolarindaki gibi küfürlü ve seviyesiz bir klip bekledim.

boş beleş olmasının dışında herhangi bir sıkıntı yok. hatta beğenenler bile çıkar.
  • altında "ciddili olmayan, eğlence amaçlı yaptığımız" gibi bir ibare bulunan klip. halil söyletmez adını ilk defa duyuyorum. diğer işlerine de açıp bakmadım ancak bu klibin ciddi olmadığı belli gibi.
  • sosyal medyadan tiksinme sebebiniz nedir sorusunun cevabı olabilecek nitelikte kaliteli bir çalışmadır.
  • sarkinin ortasinda sicmadigi icin begenmedigims sarki ve onun klibidir.
    yoksa sicti mi lan. 7. saniyesinde kapattim da.