şükela:  tümü | bugün
 • izmir bölgesi üst klasman hakemi. son yılların en hızlı terfi eden hakemidir. 3,5 yıl içerisinde il hakemliğinden üst klasman hakemliğine terfi etmiştir.
 • şu an için, türk hakemliğinde en çok gelecek vaadeden hakemimiz. 2015-2016 sezonunda üst klasmana yükselmiş ve 86 doğumlu. kendisini 2 sene önce galatasaray - malaga hazırlık maçında seyretme fırsatı bulmuştum ilk olarak.

  hata yapmadan o maçı bitirmesinin yanısıra, değişik bir karizması olan genç. gülüşüyle, duruşuyla güvn veriyor ki, hakemlik için çok önemli şeyler.
 • 2015-2016 sezonunda üst klasman hakemliğine yükselmiş ve geçtiğimiz 4 haftada ikisi bank asya 1.lig'de orta hakemlik ve diğer ikisi spor toto süper ligde kale arkası olmak üzere boş geçmeden 4 maçta görev almıştır.

  5. haftada ise başakşehir-akhisar maçı ile ilk kez bir süper lig maçında orta hakemlik yapacaktır. genç,dinamik ve gelecek vadeden bir hakem. hakem şansının yanında olmasını dilerim.

  (bkz: 18 eylül 2015 başakşehir akhisar belediye maçı)
 • yeni süper lig hakemi.

  buralar değerlenir.bu arkadaşa tek tavsiyem, yürekli olsun yeter.kimseden korkmasın, milletin böyle insanlara ihtiyacı var.
 • bugün ilk yarısını canlı izlediğim gençlerbirliği kayserispor maçını gayet başarılı yönetmiş genç hakem. ikinci yarıda neler oldu bilmem ama sahip çıkılması gerektiği kanaatindeyim.
 • 3 ekim 2015 gençlerbirliği kayserispor maçında, gençlerbirliği'nin 1. golünde çok saçma bir hata yapmış hakemdir.

  şöyle ki, pozisyon uzun bir taçla başlıyor, ceza alanına doldurulan tacı savunma karşılıyor, bir gençlerbirliği oyuncusu ceza sahası dışında topa vuruyor, el kabir kafayla golü atıyor...

  bu pozisyon için yan hakem ofsayt bayrağı kaldırıyor. ama halil umut meler santraya gidiyor, golü veriyor. "taç atıldı orada, ofsayt yok" diye izah ediyor pozisyonu. halbuki yardımcı hakemin bayrak kaldırdığı pozisyon ceza sahasında topa vurulan, el kabir'in tamamladığı pozisyon... halil umut meler işte nasıl oluyorsa, yan hakemin taçtan gelen topa bayrak kaldırdığını düşünüyor. sonra da yan hakemiyle hiç iletişim kurmuyor, golü de veriyor bir güzel...

  edit: yok yok, tekrar izledim, hata halil umut meler'de değil, yan hakemde. yan hakem önce yanlışlıkla ofsayt pozisyonuna bayrak kaldırıyor. sonra, pozisyonu takip edemediği için asıl ofsaytı kaçırıyor. buna çok güldüm... ahahaha?! yani bir yan hakemin taca ofsayt bayrağı kaldıracağı ömrü hayatımda aklıma gelmezdi. o yüzden halil umut meler'i badem yaptım arada ön yargıyla. suç kendisinde değilmiş...
 • bugünkü 1461 trabzon - beşiktaş maçını yönetecek olan gelecek vadeden hakemlerimizden. eğer ilk hatalarında kendisini asıp kesmezsek ileride iyi işler yapabilecek kalasiteye ve vücut diline sahip. önce beşiktaş 'a sonra da kendisine başarılar diliyorum.
 • stadyumda ilk kez bugün izleme fırsatı bulduğum hakem. oyunu elinden geldiğince kesmemeye çalışması ve futbolumuzun hastalığı haline gelen; en ufak temasta kendini yere atmalara karşı faul çalmaması sebebiyle yönetimine hayran kaldım. umarım böyle devam eder..
 • dün oynanan gençlerbirliği - akhisar belediyespor maçını eyyamsız yönetmiş, kendisini kandırmaya çalışmış futbolculara kanmamış ve oyunu olabildiğince kesmeden oynatmış bu yönüyle premier league havası yakalamış hakem. maçta kritik sayılabilecek bir hatası akhisar defansından dauglao'ya ikinci sarıyı vermemesi oldu. oyunu olabildiğince oynatmak alışkanlığını kazanırsa, eyyamsızlığı ilke edinirse çabuk yükselir. ama büyük maçların hakemi olmak zordur, kendisini stresli maçlarda da görmek isteriz.
 • kendisinin farklı bir enerjisi var. an itibarıyla adana bursa maçında görüp, kimdir bu hakem diye merak ettim ve buralar değerlensin diye entry girmekteyim. umarız ki iyi yerlere gelir