şükela:  tümü | bugün
  • halil usta sanayide tamirci çırağıdır imam çağdaş servisteki güler yüzlü eleman
    halil usta mahalle kuaföründeki saçı permalı manikürcüdür imam çağdaş etilerde sauna işletir
    halil usta mahallenin fırlama delikanlısıdır imam çağdaş köyden çıkan dahi.
    imam çağdaşın otoparkı vardır halil usta koy oraya yav bişey olmaz der
    halil usta lokantadır imam çağdaş restaurant
    halil usta halil ustadır imam çağdaş oryantalist.
  • halil usta'nın etleri, imam çağdaş'ın tatlıları, anketin ise dolması güzeldir.
  • et için halil usta,kazık için imam çağdaş'a gidersin.
  • halil usta'nın ayranı güzeldir, imam çağdaş'ınki ekşi.
    halil usta'nın simit kebabı candır, imam çağdaş'ınki bir arkadaş.
    halil usta işinin başındadır, herkese hoşgeldiniz-güle güle der, yolluk niyetine bir lokma küşleme ikram eder, güleryüzlüdür, filan. imam çağdaş endüstriyel mutfaktır, patronu görmezsin.
    halil usta'nın tek başına salatası bile mucizedir, imam çağdaş'da öyle bir şey yoktur. yani varsa bile ikram değil, o yüzden bilmiyorum.
    halil usta öğlen birkaç saat etini pişirir, satar, kapatır gider. imam çağdaş bildiğin restorandır.

halil usta sadece kebap satar, imam çağdaş'ta farklı şeyler de bulabilirsiniz. lahmacun, ali nazik filan.
    halil usta'da tatlı yoktur, imam çağdaş'ın tatlısı adamı yoldan çıkarır.

bunların ikisi ayrı dünyaların insanlarıdır. siz eti halil usta'da tatlıyı imam çağdaş'ta yiyin, herkes kazansın.
  • halil usta'da yenilen etin tadı bi daha unutulmaz, imam cağdaş'ın fabrikasyona dönmüş kebaplarını ise yedikten 15 dakika sonra unutursunuz.
  • anladığım kadarıyla halil usta antep sofrası'nı işleten ali haydar usta'ya, imam çağdaş ise resuloğlu'nu işleten vakkas usta'ya tekabül etmektedir.
    (bkz: ikinci bahar)
  • halil usta; lezzet, fiyat-kalite ve ambiyans olarak imam çağdaş'ın iki tık önündedir.
  • antep'in kenar mahallesinde yer alan muhteşem halil usta, muhtemelen yeryüzünün en iyi kebapçısıdır.
    merkezdeki imam çağdaş'ın tek iyi tarafı, yanıbaşında antep'in en iyi oteli anadolu evleri'nin olmasıdır..

yani.. gökdelenle çilek dondurmasını karşılaştırmak gibi bir şey bu..
  • imam çağdaşa fabrikasyon diye ön yargılı gitmeme rağmen ali naziği halil usta ya bin basar.. halil usta abartıldığı kadar iyi olmadığını düşünüyorum yada ben kebaptan anlamıyorum :)