şükela:  tümü | bugün
  • yeni radikal spor yazarlarından. galatasaray iletişimden sanırsam.
  • şu anda trabzonsporda yabancı futbolcuların tercümanlığı görevini üstlenmektedir.iyi derecede fransızca,ispanyolca ve ingilizce bilir.
  • burak bora anadolu lisesi mezunudur kendisi.
  • trabzonspor taraftarlarınca ayrı bir sevilmektedir, ayrı bir sempati duyulmaktadır kendisine...
  • ben ki şu kahpe dünyada en çok sevindiğim şey trabzonsporumun uzatmaların son saniyelerinde gelen galibiyet golüdür, bu adamın gol sevincini görünce sakinleşip tebessüm etmeye başlıyorum. belki bordo mavi çubukluyu giyip sağdan gelen ortayı düzgün bir vuruşla filelerle buluşturamazsın ama dilerim bir gün o külübenin patronu olarak da sevindiğine şahit oluruz. seviyoruz seni.
  • adam gibi bir adamdır. dünya iyisi, istanbul beyefendisidir. futbol dünyamıza iki boy büyük gelecek bir ahlaka sahiptir. allah utandırmasın.
  • trabzonspor'da tercümanlık konusunda çığır açmıştır. önceden takımda taş çatlasın 3 yabancı, buna karşılık 20 tane tercüman varken. şimdi kamyonla yabancı ama sadece 1 tercüman var. adam trabzonspor camiasında konuşulan tüm yabancı dilleri biliyor; portekizce, ispanyolca, fransızca, ingilizce... her halde çinli topçu olsa ona da yardımcı olurdu.

hatta tüm bunların yanında gökhan-umut ikilisi için de tercümanlık yapıyormuş:

e.y.*: arkadaşlar, aynı anda farklı yönlere seri koşular yapın.
    g.ü.u.b.i.*: ...
    e.y. : kornerlerde kesinlikle hareketli olun.
    g.ü.u.b.i. : ...
    e.y.: ya halil, bunlar bön bön suratıma bakıyor, beni de tercüme etsene şunlara ya!
  • geçen haftasonu dünya evine girmiş sempatik, ultra süpersonik tercüman.

kendisine kocaman mutluluklar diliyor, allah bir yastıkta kocatsın diyoruz.
  • 8 ağustos 2009 sivasspor trabzonspor maçı'nda ceyhun gülselam'ın attığı gol sonrası trabzon yedek klübesinde en fazla sevinen adamdır.
  • geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu sezon da trabzonspor kulübesinin en renkli siması. geçen yıldan farkı artık takımın birinci adamının ağzından çıkan her kelime onla takıma ulaşıyor.

8 ağustos 2009 sivasspor trabzonspor maçı'nda ceyhun gülselam'ın attığı gol sonrası sevinirken hugo broos'un arkadan gelip sarılmasıyla birlikte bir an golü halil atmış, hugo da arkadan yetişmiş gibi hissettim.

trabzonspor'un hiç bir takımda bulunmayan renklerinden birisi **, hem de işini yapmada bir tanesinden çok daha profesyonel...