şükela:  tümü | bugün soru sor
  • murat menteş in bu haftaki nokta da halefine yer verdiği ablamiz. şimdiki yerini ise çoktan hak ediyordu...
  • zeki, eglenceli, sohbeti tatli bir insan türü. o gezmek konusunda iddiali biz gezdirmek. frankfurt kazan biz kepce.
  • beşiktaş'ta bir grubun türbanlıların üzerine işediğini söyleyen pravakötör.
  • kendisine "selam halime, mağduriyetten n'aber?" şeklinde bir tweet gönderdiğim kişi. cevabını ya da alacağı pozisyonu merakla bekliyorum.
  • aleni bi şekilde yalan söyleyen 'gazeteci'.

(bkz: #34346499)
  • sunduğu iddia beni gerçekten garip geliyor ama iddiadansa kendisinin anlatımındaki iki şeye dikkat çekmek istiyorum.

öncelikle ailenin aldığı tavrı biliyor, kadının yanında çocuğu olduğunu biliyor, olayın nerede yaşandığını biliyor ama nedense belediye başkanının kızı mı gelini mi olmadığı gibi basit bir şeyi bilemiyor. "belediye başkanının bişiyi" diye tanımlıyor kızı. aile de herhangi bir aile değil, bir belediye başkanın ailesi. nihal bengisu karaca da aileyle bizzat konuştuğunu söylüyor ama kökçe'de hala kesin bir bilgi yok. bu da bana garip geliyor.

sonra medyaya kızıyor. "eylemci tekelcileri" diye bir şey varmış. sanırım haberleri reuters ya da cnn'den takip ediyor olsa gerek. medya, bu eylemcileri kendisinin dediği gibi çiçek çocuk gibi gösterse zaten halktan toplu bir destek görürdü bu insanlar. hem yandaş kanallardan takip edip, hem de eylemcinin iyi gösterilmesinden dert yanıyorsa da bu ayrı bir gariplik.
  • bence kesin doğru söylüyor, yani öyle olmalı. 3 paragraf yemin verilmiş yalan söylemeyeceğine, ee bu güne kadar da taş olmadığına göre, iddiası doğru olmalı. bence hemen attığı tweeti tab ettirip kanıt olarak sunmalı.
  • "biraz sonra rt edeceğim birkaç twettler için şimdiden özür diliyorum"
    https://twitter.com/…okce/status/341968964508856320

"suç duyurusunda bulunacaklar diye duydum, sen biliyor musunuz?"
    https://twitter.com/…okce/status/341959700163727360

ahahaha birileri yazar mı dedi? yoksa yazı işleri sorumlusu mu? yok yok editör ahahahaha
  • google translate'le ingilizceden türkçeye çevrilmiş metinler yazan şahsiyet. " birkaç twettler", "sen biliyor musunuz" falan, kendisinin bot olmasından şüpheleniyorum, cs_gümüşsuyu_inönü_caddesi'ne bot koymuş adamlar.