şükela:  tümü | bugün
 • finalde tacize uğrayan kadının tecavüze uğraması yada öldürülmesi ile sonuçlanacak sapıklık. sizin aşiretinizi de sikeyim, sapıklığınızı da. kadının evine zorla girmiş, halıya attırmış, tehdit etmiş ama orospu çocuğu hala serbest.. ah şu köpekleri salanların anaları, bacıları tecavüze uğrasa keşke..

  edit: bazı arkadaşlar mesaj yoluyla uyarıda bulundu. bu entrydeki fikir ile yine kadınların zarar gördüğü yolunda. evet, kendileri bir açıdan haklı. ama bu kararlara imza atan heriflerin birebir acı çekmesini istiyorum. çünkü empati denen şeyin ne olduğunu acı bir şekilde öğrenmeleri gerekmekte. bıktım artık bu memleketin adaletsizliğinden, çürümüşlüğünden.
 • "şimdi kadının başı açık, dolayısıyla bir davet var.adam ne yapsın? türbanlı olsaydı bunlar olmazdı" diye düşünen kim bilir kaç yüz bin sapık var memlekette.
  kimse yazmadan bi şaaapıyım dedim.troll sıçmığına kurban gitmesin başlık.
 • alın işte buyrun bakalım. bu kımıl zararlısı serbest bırakılıyor ama öbür taraftan magazinin bombaladığı murat başoğlu günah keçisi oluverdi bir anda. sonra da bu ülkede adalet var mı yok mu tartışması yapılıyor. haydi gidin oradan!..
 • neden haberde saldırıya uğrayan mağdurenin fotoğrafının bulunduğunu anlayamadığım rezalet.

  o adi, şerefsizin fotoğrafını sansürsüz yayımla ki sokaklarda elini kolunu sallayarak gezemesin.
 • muavin otobüste seyir halindeyken kadın yolcuya boşalmış, ceza almamış. bizim adalet buna mı ceza verecek.

  tanım: prizlere cumshot yaparak olayı neticelendiren elektrikçi

  edit: eksisozlu uyardı, muavin 6 yıl ceza almış.
 • olay örgüsünü yazıyorum,

  kaçak elektriği kontrol eden görevli, evin kapısında konuştuğu kadına doldurulacak evraklar var diye ısrar edip içeri giriyor.
  sonra yalvarırım ilişkiye girelim sonra çıkıp gideceğim diyor, kadın karşı çıkınca pantolonu indirip masturbasyon yapıyor rahatlayınca, pantolonu çekip çıkıp gidiyor.
  kadın da şikayetçi oluyor.

  yahu inanamıyorum.
  manyak mısınız, nesiniz ya?
  ya vallahi midem bulanıyor artık ya.
  bu tip penisi tarafından yönlendirilen sapık, sapkın erkekler; sanaldan yapmadığınız kalmadı, tanımadığınız kadınla yapmadığınız kalmadı, sokakta bakışlarınızla yemediğiniz kalmadı, cansız mankenlere hallenmediğiniz kalmadı, eşek bilmem ne yapsın sizi emi.

  edit 2: lafım, sitemim tüm erkeklere değil, lütfen yanlış anlaşılmasın. sapık erkeklere yazdıklarım. vay arkadaş ne alıngan çıktınız yahu.

  edit: yalvarmış yahu kadına nolur benimle ilişkiye gir diye, hiç tanımadığı kadına ya, manyak!
 • tutuklanması için kadını öldürmesi beklenen orospu çocuğu. harika bir adalet sistemimiz var gerçekten.
 • (bkz: carpter hunter)
  (bkz: xcarpet)
  (bkz: carpetshot)
  (bkz: fake electrician)

  "ezdirmem sana kendimi, menimi salar giderim"

  demiş adeta, nasıl erekte oldun, orgazm nasıl ulaştın, abla sıcak su falan dökeydin adam halının namusunu kirletene kadar.

  halı temizleyicisi satan markaların ve halı temizleme işi yapan işletmelerin yeni reklam yüzü olabilir adam. slogan bile hazır "namusunuz temizlenir"