şükela:  tümü | bugün
 • neden haberde saldırıya uğrayan mağdurenin fotoğrafının bulunduğunu anlayamadığım rezalet.

  o adi, şerefsizin fotoğrafını sansürsüz yayımla ki sokaklarda elini kolunu sallayarak gezemesin.
 • finalde tacize uğrayan kadının tecavüze uğraması yada öldürülmesi ile sonuçlanacak sapıklık. sizin aşiretinizi de sikeyim, sapıklığınızı da. kadının evine zorla girmiş, halıya attırmış, tehdit etmiş ama orospu çocuğu hala serbest.. ah şu köpekleri salanların anaları, bacıları tecavüze uğrasa keşke..

  edit: bazı arkadaşlar mesaj yoluyla uyarıda bulundu. bu entrydeki fikir ile yine kadınların zarar gördüğü yolunda. evet, kendileri bir açıdan haklı. ama bu kararlara imza atan heriflerin birebir acı çekmesini istiyorum. çünkü empati denen şeyin ne olduğunu acı bir şekilde öğrenmeleri gerekmekte. bıktım artık bu memleketin adaletsizliğinden, çürümüşlüğünden.
 • "şimdi kadının başı açık, dolayısıyla bir davet var.adam ne yapsın? türbanlı olsaydı bunlar olmazdı" diye düşünen kim bilir kaç yüz bin sapık var memlekette.
  kimse yazmadan bi şaaapıyım dedim.troll sıçmığına kurban gitmesin başlık.
 • hümamişlerin kalblerini yine kıracağım ama toplumsal kaliteyi yükseltmek için itlaf edilmesi gereken yüzbinlerce untermenschden sadece biri. bakın idam demiyorum idama tamamen karşıyım, itlaf diyorum, sebebini çok sorgulamamak, anlamsızca kaynak tüketmesinin yanı sıra bilhassa kadın ve çocuklar için tehdit olan varlığını ivedilikle nihayete erdirmek gerek.
  abdullah çakıroğlu, ercan kızılateş, malum metro muavini, bu yaratık, yaşıyorlar da sahi ne oluyor? bunların varlıklarının mana bulacağı tek yer ilaç ve kozmetik deneyleri ama yerlerine bunlardan on kat üstün olan hayvanlar heba ediliyor, hayli düşündürücü ve üzücü.

  olayın mağduruna tavsiyem de bu yamuktan ve aşireti midir ne skimse onlardan çekinmeyip olayı feminist avukatlara kadar taşıması. böyle durumlarda yılmayın, bunların hepsi sizi boyalı bir kurbanlık koçtan farksız suud kadınlarına çevirmek için bilerek göz yumulan ve desteklenen olaylar, yılarsanız ülke manda dışkısından evrimleşmişlerin çiftliğine döner.
 • tutuklanması için kadını öldürmesi beklenen orospu çocuğu. harika bir adalet sistemimiz var gerçekten.
 • alın işte buyrun bakalım. bu kımıl zararlısı serbest bırakılıyor ama öbür taraftan magazinin bombaladığı murat başoğlu günah keçisi oluverdi bir anda. sonra da bu ülkede adalet var mı yok mu tartışması yapılıyor. haydi gidin oradan!..
 • " halının da yerde ne işi varmış? "
 • salınması resmen şerefsizliktir, sapıklığa destek çıkmaktır. hangı hukuksal düzene dayanarak bu yaratık topluma salınıyor? böyle sistemin allah belasını versin, umarım bir gün salan kişilerin de başına benzeri gelir.
 • sonra adalet isteyince birileri kızıyor. hukuk olmuş guguk.

  bence bireysel silahlanma virali şeklinde bir haber bu. çünkü başka bir çözüm kalmadı. devletin bu adamın sikini koparması lazım bana göre ceza olarak.