şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sarkici bergen'in yuzune once kezzap dokturen/doken (tam bilmiyorum), sonra da kacirip kursuna dizen eski kocasi. simdi serbest imis, adana'da tekstil dukkani varmis.
  (bkz: acilarin kadini bergen)
 • aytaç durak'ın eski sağ kolu mustafa tuncel'in de tutuklandığı operasyon kapsamında alışık olduğu yere; hapishaneye dönmüştür.

  kavgayı gürültüyü çok seven mustafa tuncel'in has adamlarından biriydi.
 • bergen olarak bilinen şarkıcı belgin sarılmışer'in eski kocası ve katili. "tarsus-pozantı e-5 karayolu’nun çamalan yaylası mevkiindeki aspava lokantasında gece 04.00 sularında halis serbes, bergen ve annesinin karşısına çıktı. serbes ile tartışan sanatçı, arabaya binmek üzereyken halis serbes’in silahından çıkan altı kurşunun hedefi odu. serbes, bergen’in annesi sabahat çakar’ı da üç kurşunla yaralayarak kayıplara karıştı. olaydan bir gün sonra bergen sanatçı arkadaşlarının bile katılamadığı, apar topar düzenlenen bir cenaze töreniyle mersin’de toprağa verildi.

  12 mart 1992’de kaçtığı almanya’dan getirilen halis serbes çıkarıldığı mahkemede 1 yıl 3 ay hüküm giydi. ancak zaman aşımı, almanya’da mahkumiyet süresi gibi hafifletici sebeplerle sadece yedi ay sonra serbest bırakıldı. 1993’te yeniden evlenen ve şu an adana’da yaşayan halis serbes’in dört çocuğu var. serbes önce gazetelere yaptığı nedeniyle pişman olduğunu söyleyen röportajlar verdi, bir süre sonra ise yaptığından hiçbir zaman pişmanlık duymadığını, bergen’in bu yaşananları “hak ettiğini” açıkladı."
 • bugun yeniden piyasaya dusmus eski katil. zahide ile yetis hayata isimli bir programda adi bolca zikrediliyor ve yayina cikacagi duyuruluyor.
 • bir katili sevimli göstermeye çalışan cr türk adlı medya kanalı kendisiyle röportaj yapmış ve yapılan röportajda o güzelim kadının annesine, gazinoda çalışmasından mütevvelit "şeytan" demiş. gazinoda çalışan biri şeytan oluyorsa, aşağılık ve adi bir katile hangi sıfat yakışır acaba, düşünsem de bulamıyorum.

  zamanında pezevenk olmaktan çekindiği kadar, katil olmaktan zerre çekinmeyen ve hiç de rahatsız olmayan, iğrenç bir yüzsüzlüğe sahip bu vicdansız adamın, şu rezil röportajı da burada kalsın madem:

  (bkz: bergen dinlemekle dinlememek arasında kalmak/@hietzsche)
 • yakınlarda yapılan bir röportaj.

  https://www.youtube.com/watch?v=0md0gc50hns
 • katildir. şerefsiz, haysiyetsiz bir döl israfıdır. erkek değildir; binaenaleyh insan da değildir.

  bu ülkenin oksijenini suyunu tüketen bir asalaktır, itlaf edilmesi gerekir(di).

  tekrarlıyorum: katildir.

  katildir.
 • canidir, katildir, sonunda "t" vardır.

  edit: aynı zamanda sapıkmış da...
 • zamanında cinayet suçundan 7 ay yatıp çıkmış katil. şimdi de küçük çocuğa cinsel istismardan tutuklanmış,. nasılsa bundan da yırtar.

  (bkz: türkiye'nin dexter ihtiyacı)