şükela:  tümü | bugün
 • bilgi üniversitesi mütevelli heyeti uyesi.
 • uluslararası ilişkiler uzmanı gazeteci. 1952 yılında ankara'da doğdu. ilkokulu izmir'de,ortaokulu alman ortaokulunda, liseyi ise avusturya lisesinde bitirdi. siyasal bilgiler yükseokulu'ndan sonra, istanbul üniversitesi iktisadi idari bilimler fakültesi'nde siyaset üzerine yüksek lisans öğrenimini yapmıştır. doktorasını ise uluslararası ilişkiler üzerine tamamlamıştır. yıllarca gazetecilik iğle uğraşan halit kakınç, bilgi üniversitesi müteveyyil heyeti icra komitesi üyesidir. almanca ve ingilizce bildiği yabancı dillerdir. evli ve iki çocuk babasıdır.
  star gazetesinde gunune gore 4 ya da 5'inci sayfada yazisi cikar. bu yazilar cogu zaman bos olmasina karsin kimi zaman keyifli de olur. ozellikle futbol takimlarimizin avrupa maclari oncesinde epey sacmalar.
  (bkz: copy paste adamciklari)
 • 70'li yıllarda dönüşüm isimli grubuyla anadolu folk tarzında 45'lik çalışmaları yapmış olan adam.
 • sultan galiyev adlı bir kitabı bulunan kişi. kafkasya tarihine pek bir meraklıdır.
 • zannederim eski eşlerinin kendilerine ödemediklerini iddia ettikleri nafakalara ilişkin haklarını aramak üzre adalete başvurmuş, lakin hukuki sürecin tamamlanmasını müteakip ortaya çıkan sonucu beğenmeyerek "olay günceldir, her vatandaşın başına gelebilir" gibi en değme magazin programı sunucularına bile bile taş çıkartacak kadar hükümsüz bir bahane ile konuyu köşelerine taşıyarak, sürece iştirak eden, aralarında cumhuriyet savıcısı, ağır ceza mahkemesi reisi gibi insanlarında da bulunduğu kişileri kanun bilmemezlikle, usulden anlamamazlıkla suçlayabilecek, kaybetmeye tahammülü olmayan hırçın çocuklar gibi feveran edebilecek kalite ve karakterde bir muhterem olduğu iddia edilen zat.

  star gazetesinde yazıyor olmasalardı, kişisel husumetlerini altı yaşından gün almış hiç kimseyi ikna edemeyecek bahanelerle kitle iletişim organlarına taşıyarak gazetecilik mesleğinin kendilerine sağladığı kudreti böylesine edepsizce kullanmalarına içerleyebilir, basın camiasının bu tip davranışlar sergileyebilen insanlara koltuk tahsis etmiş olmasından naçizhane rahatsızlık duyabilirdim - oysa şu an gayet ferah, gayet rahatım.
 • an itibariyla aksam gazetesinde sacmalamakta olan gazeteci
 • kerem doksat'ın arkaik arkadaşı..
 • okuldaki eğrilikler büğrülüklerle ilgili galiba çokca başını ağrıttık ki; beni sanal ortamda ısırarak rahatlamış insan.

  "halit kakınç sent an invitation using werewolves:

  dear victim, you have been bitten by halit! click the 'start biting chumps' button to become a werewolf and start biting other chumps! you can also fight other zombies, vampires & werewolves now!"
 • 1969 milliyet liseler arası müzik yarışmasında irresistibles topluluğuyla alman lisesi olarak katılarak ikinci olan eleman.
 • enteresan bir soyadı olan gazeteci.
hesabın var mı? giriş yap