• sabreden derviş muradına ermiş diye bir atasözümüz var, bunu söyleyen atalarımız halkbank müşteri hizmetlerini görseydi. sabreden derviş bekleye bekleye gebermiş derdi sanırım.
    kredi kartını kapatayım sen yoluna ben yoluna halkbankçım
  • oldukça mal bir müşteri hizmetleri/geri hizmeti olan banka..
    internet şubesi parolayı yanlış girdiğim için bloke oldu.. dialog'unu arıyorum, bana telefonunuza sms ile gönderdiğimiz doğrulama kodunu tuşlamamı söylüyor..
    mesaj falan gelmiyor..
    mal mısınız olm siz..? blokeyi açtıramıyorum bu yüzden, çünkü mesaj falan gelmiyor..

internet şubesinden yapayım diyorum bu sefer de cep telefonu numarasını hatalı giriyorsunuz diyor.. ulan daha 2 hafta önce kontrol ettirdim, telefon numarası kartın üzerine kayıtlı..
    yemin ediyorum buradan ana avrat kayasım geliyor ama işte muhattap alan yok bankada.. ne müşteri hizmetlerine ulaşabiliyorsun ne de dialogda işlem yapabiliyorsun..

bi canlı yardım diye birşey var ordaki salaklar da burdan birşey yapamayız, bankaya gidin demekten başka birşey yapmıyorlar..

ülkedeki iş ahlakının özeti niteliğinde bankadır.. uzak durun..
  • culsuz'un söylediklerine bakın hele...
  • pandemi süreci boyunca asla ulaşamadığım banka. şubeye gitmek istemiyorum ama biraz daha ulaşamazsam başka çarem kalmayacak. defalarca aradım ya yoğunluk var diye kapanıyor ya da dakikalarca bekletse de kimseye bağlamıyor. televizyona 50 tane reklam verene kadar müşteri temsilcisi alsalar daha faydalı olur. yemin ederim beklerken dinlettikleri müzikten tiksindim artık.
  • günlerdir ulaşamadığım banka. acilen iban numaram lazım fakat hiç bir şekilde ulaşamıyorum.
  • iki gündür çıldırmış durumdayım. inat ettim bekledim çağrı merkezi açmıyor yarım saat sonunda kapatıyorum. iki gündür bu şekilde. en kısa sürede hesabımı kapatacağım. yarım saat 45 dk telefonda bekletmek nedir.
  • müşteri hizmetlerine ulaşılamayan banka.

iptal ettirmem gereken bir kart ile ilgili şubeye gittim fakat bu işlemi halk bank diyalog dan gerçekleştirmem gerektiğini söylediler. 1 haftadır arıyorum.
    fakat müşteri temsilcine bağlanmak istediğinizde ulaşılamıyor. telefonda bekletmeyi geçtim, bekletmeden direk kapanıyor "geçici bir yoğunluk yaşıyoruz lütfen daha sonra tekrar arayın" diye. 7 24 mü yoğunluk var anlamıyorum. hem şubeden hem mobil uygulamadan halledilemeyen işlemleri nasıl halledeceğiz?
  • sözde 0,74 ile konut kredisi vereceğini iddia edip sayfasında hesaplı 0,94 ile konut kredisi reklamını yapan banka.
  • esnaf desteğinden faydalanayım dedim bunların. kredi geldi.
    kart da basılmış ve bir hafta önce kuryeye verilmiş. fakat takip no veremiyorlarmış. en az 20 günde ya adrese ya şubeye gelirmiş.

bu nasıl bir genişlik la?
  • şubesini ararsın telefonu açmazlar, talimatını faksla gönderirsin işleme almazlar, müşteri hizmetlerini defalarca ararsın bir türlü müşteri temsilcisine bağlamazlar. mecbur olunmasa çalışılmayacak banka.
hesabın var mı? giriş yap