• aşağıdaki linkte görülebilecek muazzam doğa olayı... yıllardır içimden geçen şeyi eyleme dökmüş olan halkı da kutluyorum...
    http://alkislarlayasiyorum.com/…larin-linc-edilmesi
  • atomlarına ayırsınlar, bir tanesi sağ kalmasın dediğim oksijen müsrifi hayvan sürüsü. gecenin üçünde hasta var, öğrenci var, işe gidecek var demez orospu çocukları. müziği de köklerler, bütün sinirleri zıplattıktan sonra siktir olur giderler. halkı ben de kutluyorum.
  • 2 avuç beyinsizin dayak yemesi olayıdır. bol bol yeseler keşke utansalar sonra yaptıkları gerizekalılıklardan. sevindirici gelişme.
  • bunu yapanları ayakta alkışlıyorum.
  • milliyetçi dangalaklığın yine hortladığı şu günlerde, "tofaş işçilerine yapılan saldırı" filan sanarak korkarak açtığım, ama mahallenin lümpen gençlerinin kendilerini durdurmak isteyen başka bir gence çarpması sonucu oluşan halk tepkisini içeren video.

ortalıkta herhangi bir eylem durumu ya da solcu grup olmadığı için polis de olaya müdahale etme ihtiyacı hissetmemiş haliyle.

edit:
    "çarpılan kişi kendi halinde duran birisi" dediler. yeniden izledim; haklılarmış. *
  • millet de hazır bekliyormuş amk. o kadar adam nerden biriktiniz hemen? insan gerçekten hayret ediyor.
  • toplu kavgaya gitsen arada cayanlar olur, herifler 20 saniyede 350 kişi olmuş amk dedirten olay. bu arada yükardaki bi suser gibi ben de tofaş işçileri ile ilgili bi şey zannetmiştim neyse ki değilmiş
  • memleket memleket degil teksas sanki. bir tane mobese yok mu o meydanda? halkimizda her zamanki gibi testi kirilmadan once sadece seyretmeyi tercih etmis. ya o carptiklari genç ciddi manada yaralansa, daha kötüsü ölse ne olacaktı?
  • adamcağıza çarpıyor tofaş sürücüsü (!) ve olaylar gelişiyor... umarım iyi dayak yemişlerdir apaçiler.
hesabın var mı? giriş yap