• yeni sezon için kendilerine tavsiyem şunlar olacak;

-behzat ç işler güçler gibi dizilerin yayın haklarını alsınlar. "parası ile bile izlerim" diyenlerdenim vericem abi parasını. eski bölümleri izlemek pahasına da olsa veririm yani. bi düşünsünler.

-çarşı, fenerbahçeden ve tek yumruktan birer temsilci secilsin onlar da her hafta değişsin ve maçları kimseye yaranmadan yorumlasınlar.. tatlı rekabet sınırları içinde.

-her gün haber bültenine redhackten o karizmatik sesli bilge adam bağlanıp son gelişmeleri versin.

-ramazan, kandil gibi günlerde samimiyetsiz yayın yapanlardan farklı bir şeyler yapsın. misal bulamadım her samimi öneriye açığım.

-tüy dökücü reklamı kalsın, kollarımdaki kıllar için lazım onlar.

-annem ve diğer teyze topluluğu için öğlenleri pratik bilgiler veren (canan ergüder favori adayım) ve kadınların isterse neler yapabileceği temalı programlardan birine el atsın. mesela kadınların yaşadıkları sorunlara nasıl çözümler getirilebilir temalı.. düşünün işte kadınları uyutmayan bir yayın hayal edin?

- erkekleri unutmadım! sizin için pazar günleri western ve neyşınıl coğrafik konseptli yayınlar yapılsın halka ağaç sevgisi tümden aşılansın.

aylık 10 tl basarak reyting rekoru garantisi ile açıyorum teklifimi beyler. bi düşünün bence halk tv yönetimi. hem siz kazanın hem de biz.

yoğun istek editi: ali ihsan varollu kelime oyunu.. nasıl unutmuşum büyük özür diliyorum tüm izleyicilerden.
  • toplam 24 kişiyle, bir apartman dairesinden 24 saat yayın yapan kanal. bugün bir ara ulusal'da denk geldiğim nihat genç'in dediğine göre, 3 adet de kameraları varmış.

öğlen açıyorum, siyah saçlı kadın ekranda; aynı günün gece yarısına doğru bakıyorum aynı kadın hala ekranda, yorgunluğunu bize belli etmeden tek başına haber aktarıyor.

bu kadar kısıtlı şartlarda yayın yapan bir ekibin ara sıra reklamları fazlaca uzatmasını ya da tencere tava gürültüsü yayınlıyormuş gibi yapıp, aslında bir nefes almasını çok görüp, eleştirmek insafsızlık olmuyor mu sizce de?
  • incici bir kanaldır.

"anonymous rtük'ü hack'ledi! hazır hack'lemişken keşke bizim cezaları başka kanallara aktarsalardı :))" diye altyazı koydu asflkajslfa.
  • az önce hüseyin avni mutlu'nun tweetlerini göstermek için web browserı ekrana yansıtırken internet explorer kullanıyor olduklarını gördüm. abi çok sempatiksiniz.
  • kısıtlı bütçesi ile tek tük yayınladığı reklamlarda bile küçük bir karede beşiktaş akaretler yokuşundaki olayları sesli bir şekilde yayınlayan kanal.

http://s1.directupload.net/…ges/130601/m664gcop.jpg

milyon dolarlık yandaş kanallara yayıncılık dersi vermiştir.
  • neden bu kadar kıl, tüy dökücü reklamı yaptığını şimdi daha iyi anladığım kanaldır.

(bkz: erdoğanın gödinin gıliyim)
  • şeref golüdür.
  • lice protestosu saldırısını flaş haber olarak vermiştir. onlar da twitter'dan takip ediyor. her tarafta muhabirleri yok sonuçta.

gayet de tarafsız olarak "jandarma ateş açtı" deyip doğruyu söylediler.

edit: bazı yavşak gazeteler gibi "halk jandarmaya molotof attı" gibi bir haysiyetsizlik yapmıyor en azından.

edit 2: saatlerdir lice protestoları ile ilgili canlı yayın yapan kanaldır.

akil insan, chp'li, mhp'li, bdp'li, bölge gazetecisi demeden röportaj yapıyor herkesle. herkesten yorum alıyor. tarafsız haber kanalı olmanın destanını yazıyor.
  • (bkz: kılıçdaroğlu tv)

mansur veya imamoğlu adaylığı kabul eder diye ödleri kopuyor. onlar yapmaz öyle şey, başkanına bağlıdır falan filan. hahahahah

tamam tamam en büyük başkan kılıçdaroğlu

herkes kendi ekmeğinde tabi, halkı düşünen mi var

sizin istediğiniz değil, halkın çoğunluğu ne istiyorsa o olacak.

meral akşener aylarca sabırla kk’nin adaylığını onaylamadığını çeşitli söylemlerle anlatmaya çalıştı. sürekli halk kimi istiyorsa o dedi. abi kadın çok birşey istemedi ya?

anketlerde seçilme ihtimali yüksek olan adayı gösterelim bitti gitti dedi, realist olun bu seçimi kaybetme lüksümüz yok diye her yerde anlattı ve son dakikaya kadar bekledi ama kk inadından vazgeçmeyince hadi eyvallah diyip çıktı

hiç aklınıza gelmiyor mu seçimi tekrar kaybedersek bizim kanal ceza yemekten belini doğrultamaz diye?

kılıçdaroğlu’nada lafım var

senin inadın yüzünden ülkece kaybediyoruz

ve sen o koltukta olduğun sürece hep kaybedeceğiz

sen nasıl bizim geleceğimizi riske atabilirsin

insanların evinde yiyecek ekmek yokken istanbul veya ankara belediyesi bu ülkeden daha önemli değil.

bu ne inat ? bu nasıl bir hırs? bırak git artık ya
  • iyi partililer istifa ediyor diye e-devlet kilitlenmedi. eyt'liler, emekliliğe başvurmak istediği için e-devlet kilitlendi.

halk tv de joseph goebbels'e rakip olmaya karar vermiş anlaşılan.
hesabın var mı? giriş yap