şükela:  tümü | bugün
  • sabah kuşağında ahmet faraç'la halk konuşuyor programının enteresan işlere imza attığı radyo. bu sabah adamın biri bağlandı ve aynen şöyle dedi; ben işverenim, öyle adamlar var ki yanımda, karısını tayyip'in yatağına sokabilirmiş...' dumur oldum sabah sabah canlı yayında!

bu arada, bilgin gökberk ve ali tezel i de transfer etmişler.
  • bağlanması son derece kolay ve de vatandaşın derdini samimiyet ile dinleyen radyo kanalı. frekansı ise; istanbul için 100.8'dir.
    kimilerine göre muhalif bir yayın akışı var ayrı bir konu fakat partizanlık yapan bir çok programda sorulan soruların daha önce belirlendiği gibi değil.

oysa bu radyo da sağ sol ayrımı yok. dileyen herkes istediği gibi bağlanıyor... (bkz: #66065001)

bende bizzat bu konuyla ilgili bağlandım ve sorunumu dile getirdim.

ayrıca sgk ve mevzuatlarla ilgili de bir yayın akışı var. bu programa denk geldiğiniz de vatandaşların bir çok sgk ofislerinde para verip danışabileceği şeyleri bu programda ücretsiz olarak sorgulayabiliyor, hesaplatabiliyor ve de sorduğunuz sorulara net bir yanıt alabiliyorsunuz.
  • adını radyo şehrin sesi olarak değiştirmiş, istanbul'da yayın yapmakta olan bölgesel radyo istasyonudur. gerçi asya yakasında daha önce halk tv radyo'yu dinlediğim bu frekansta şimdi yabancı müzik yayını yapan başka bir radyo çalıyor. halk tv gibi bu proje de başarılamamış anlaşılan.