şükela:  tümü | bugün
  • iki yuzlu eksi sozluk yazarlarinin gormedigi gercektir. bakiyorum, halk tv sayin muharrem ince'nin butun mitinglerinin gerekli gereksiz her saniyesini ve diger adayin mitinglerinin onemli bir kismini canli yayinlarken, sayin cumhurbaskanimiz recep tayyip erdogan'in mitinglerini gormemezlikten gelmektedir. haklarini yemeyelim, eger elestirilecek malzeme bulurlarsa erdogan mitinglerinin de bahsi gecmektedir tabi.

cumhurbaskanimiza bu sansuru uygulayan halk tv'nin destekcileri ayni seyi diger kanallar yapinca tehditler savunmakta, diktator zilgitlari cekmekte, kanallari basip insanlari silivri'ye gondermekle tehdit etmektedirler. bu iki yuzluluklerinin cevabini da halkimiz her secim sandikta bu kohne ve baskici zihniyete gostermektedir.

umarim bu iyi niyetli elestirimden ders alirsiniz ve halk tv'de sayin cumhurbaskanimiza da yer vermeye baslarsiniz. sevgiler.
  • (bkz: t a m a m)
  • halk tv de yayınlamasın amk çomarı!

valla tam da şuan da ihtiyaç olan haberciliktir...
    ben olsam akp ile ilgili kelam ettirmem kanalda, eğer haber yapacaksam da en boktan şeylerini haber yaparım diycem ama hiç düzgün bi icraatleri yok ki amk...
  • halk tv'ye uygulanan sansür yüzünden olabilir mi acaba?
  • eksisozlugun sansurcu moderasyonu tarafindan saniyesinde sol frame'den indirilen basliktir. tam bir fikra, ozgurluk diye ciyaklayip hicbir seye tahammul edemeyen karikatur tipler.
  • halk tv’ye kızmakta çok haklısın değerli kardeşim. hatta trt çocuk, kral pop neden yayınlamaz cumhurbaşkanımızı anlamış değilim.
    hepsini geçtim yaban tv ya ! en çok yayınlaması gereken tematik tv kanalı yayınlamıyor
  • diğer tüm kanallar canlı yayınladığı için yapılan son derece mantıklı eylemdir.

not: halk tv izlemiyorum
  • tüm kanallar yayınlarken halk tv yayınlamamışmış. muharrem ince ahaber'de kaç defa çıktı acaba? trt'de kaç kez millete vaatlerini anlatabilecek?
  • çeşitli soruları beraberinde getiren bir olgudur; ironi yapmaya çabalayan yazarlar haricindekilerin ve çomaristan sakinlerinin cevaplamasını rica ediyorum:

1- diğer ana akım büyük medya kanalları, erdoğan haricindeki adayların mitinglerini kaç defa yayınladı? bu durumdan rahatsız mısınız?

2- önemli olan sadece 'izlemek' ise, 927 adet kanalı açıp erdoğan mitinglerini izlemek varken neden polemik yaratıyorsunuz?

3 - önemli olan sadece 'yayınlamak' ise, lütfen 1. soruya dönebilir misiniz?

4- sürekli olarak halk tv izliyor musunuz? kendi kendimi çürütecek cevap veriyorum; izliyor olsaydınız, bu durumun tam tersini savunacak tezler çıkarırdınız. bu soruyu şununla değiştiriyorum: kendinize küfür edilmesinden hoşlanır mısınız?

5- sürekli olarak halk tv izlemiyorsanız, halk tv ve diğer muhalefet yayıncılarını takip etmeyi bırakıp siktirip gitmenizi rica edebilir miyim?

5- tüm adayların mitingleri, tüm izlenen popüler haber kanallarında ve medyada yer almış da, halk tv yalnızca tek bir cumhurbaşkanı adayının mitingine yer veriyormuş kafasına ulaşmak için, günde kaç torbacı değiştiriyorsunuz?

6- 4. soruya dönebilir misiniz?

7- lütfen siktirip gider misiniz? sorunuza illa yanıt almak istiyorsanız, lütfen 1. sorudan başlayabilir misiniz?

8- lütfen siktirip gidiniz, will you?