şükela:  tümü | bugün
  • halktv'de dönen kitap reklamlarından gördüğüm mevzu.

barış yarkadaş büyük bir baskı olduğunu, reklam dahi verilmediğini sadece kitap satabildiklerini söylüyor.ben imc,hayat tv gibi kanallar kapandıktan sonra tv izlemeyi bırakmıştım.halk tv'nin ulusalcı çizgisine uzağım ama yaşadıkları baskı ortamı canımı sıktı.

ana muhalefetin bile susturulduğu,ona yakın olan kim varsa baskıya uğradığı bile ülkede "demokrasi" kelimesini kullanmak bile terbiyesizlik.

chpli arkadaşları da eleştiriyorum,hayat tv ve imc tv kapatıldığında ses etmediler.şimdi sıra kendi kanallarına geldi.umarım akillanirsiniz
  • halk tv'yi izlerim de. imc tv gibi pkk artığı bir kanal ile halk tv'yi aynı cümlede kullandığın için kendinden utanmalısın.
  • halk tv. ile beraber tele1 için de geçerli durumdur. bunun yanında ulusal kanal 3 aylık uydu kira borcunu imece usulü topladı diye biliyorum.
    almak istediğimiz kitapları, halk kitabevi'nden alarak elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz.
    iktidar baskısı ile reklam ambargosu uygulanan başta halk tv. olmak üzere tüm muhalif kanalların sadece kitap satarak ayakta kalabileceklerini düşünmek elbette yersiz olur ancak en azından biz, üzerimize düşeni yapmaya gayret ediyoruz.

lütfen kitap kampanyalarına destek olalım.
  • umarım çözülür dediğim problemdir.

hayat tv ve imc tv kapatıldığında aklı olan ses etti aslında ama duyulmadı.

halk tv'nin başına aynı şey gelse aynı tayfanın sesi daha yüksek çıkmayacaktır. muhalifler her türlü bastırılmış durumdalar maalesef.