şükela:  tümü | bugün
 • uzun zamandir hic bir reklamlarini bilmedigim sirket yoneticilerinden olusur.
 • evet halk tv de belirli bir kitleye hitap eden yani bir nevi tek ses yandaş bir kanal ,ama velakin en az a haber kadar izleniyor, böyle bir kanalda ulusal medya da gördüğümüz reklamları görmemek akıla bir tek soru getiriyor ciddi ciddi birileri tarafından kısıtlanıyordur yoksa reklam filmi çekip yayınlayan şirketlerin amacına terstir,kitleyse kitle pazarsa pazar.a haberde dünyanın reklamı donüyorda halk tv de neden yok..yani bu kadar demokrat bir hükümete sahibiz,reklamlara karışacak kadar..
 • ben ak parti muhalifi olmama rağmen, halk tv'yi sildim rehberden.

  bir liderin menfaati için çalışan, yalakalikta sinir tanimayan, sahibinin sesi, statukocu ve jakoben bir yayin kuruluşu nihayetinde.

  diger kanallarin laciverti yani.
 • kimse sahip çıkmasa bile halk tv ye sahip çıkması gereken chp dir, parti açıkça bu kanalı finansal yönden desteklemeli büyütmeli ve ulusal bir kanal haline getirmeli her platformda izlenmesini sağlamalı zira bugünkü türkiye'nin dönüşümü her şeyden önce ilk havuz medyasının devşirilmesi ve oluşturulmasıyla sağlandı.

  ancak, tele1 'e sahip çıkmayan her kurum ve kuruluşa her işletmeye ve patronaja buradan ağız dolusu gün görmemiş küfürler etmek istiyorum çünkü kollanması, büyüyüp geliştirilmesi, ülkede ki her haneye girmesi gereken, gerçek ihtiyaç sahibi, televizyonlarda görmek istediğimiz tek altını çiziyorum tek doğru dürüst haber kanalı sadece tele1
 • fox tv gibi olması gereklidir.

  yani sabah akşam siyaset ve muhalefet yapıp reklam bekleyemezsin. hele ki muhalefetsen zaten malesef hiç bekleyemezsin...

  fox tv mesela ana haberinde muhalefetini yapıyor, sonrasındaki dizileriyle, programlarıyla da bütünleştirip reklam potansiyelini de arttırmış oluyor.

  hatta bu düzen sağlanınca işte fox tv'nin ana haber bülteni türkiye'nin en çok izlenen haber bülteni oluyor ve reklamın kralını kapıyor. fox için muhalefet yapıyor diyorum ama aslında adamlar gayet objektif habercilik yapıyor... izlenmesinin nedeni de bu zaten.