aynı isimde "halka" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • ilk bölüm itibariyle bizi içine çekmiş dizi. senaryo, oyunculuklar, çekimler gayet başarılı. emeklerin hakkını vermelik dizi.
 • izleniri var sanki. şans verilir.

  ilk bölümü şu an oynayan trt dizisi.
 • bomba gibi giriş yapmış dizi. ilk bölümün süresi bir filmden bile uzundu ama sıkılmadan, nefes almadan izledik. hapishanedeki elemanla ahmet mümtaz taylan'ın sahneleri dışında çok doğaldı. o sahneler biraz yapay kalmış. ilerleyen bölümleri merakla bekliyorum. inşallah ivmesini kaybetmez. hayreti mucip.
 • oyuncu kadrosu başarılı, çekimler başarılı, umarım senaryo da başarılı olur da trt de bu dönem izlediğim tek dizi ünvanını alır
 • sanırım bu yılın bombası olacak dizi. sessiz sedasız ortaya çıktı ama özel kanalların ortalığı yıka yıka duyurdukları dizileri beşle katlayacak bir prodüksüyonu var.

  radarıma aldım, iki üç bölüm izleyip çok ağır eleştireceğim. düşündüğüm gibi güzel çıkarsa, bütün sene seyredecek güzel malımız çıktı demektir.
 • kadrosu ve oyuncu kadro ile ilgimi ceken dizi. senaryo dagilmaz ise izlenebilir.
 • izleyeni halkaya çeken dizi.
 • daha önceden benzeri ve eşi pek bilinmeyen ya da göremediğimiz çok sıra dışı sahneler(cihangir'in müjde'yi kendi evinden babasına teslim edene kadar olan kısmı şahaser.tüm zamanların en iyilerine girer.),diyaloglar ve replikler(genç kaan hiç fena değil,iskender ise müthiş.) mevcut.senaryoya ve ahengine bir zeval gelmezse en az 10 yıl ömrü var.topçu hakan karakteri çok uyumsuz, gereksiz ve de başarısız olmuş.o da olmazsa tam puan verebilirdim diye düşünüyorum.
 • ilk bölümüyle çok iyi bir giriş yapan dizi

  demin ilk bölümünü izledim en başlarda sıktı özellikle kaan karakterini ve şu polis kızı hiç sevmedim ancak ahmet mümtaz taylan anlatıcı olduğu için değiştirmedim. ancak karakterleri tanıttıktan sonra açtı. cihangir'i oldukça sevdim işini yapan sessiz bir profesyonel, kaan'ın tam tersi olarak diyebilirim bu kontrastı umarım devam ettirler. karakterler olarak bazı karakterleri tam anlayamadım cihangirin annesi ve nişanlısı bunlar arasında özellikle nişanlısı nerdeyse sıfır ama ilerleyen bölümlere umarım güzel bir şekilde açıklanır. sahnelerin çekimleri güzel, olay örgüsü yeterince karmaşık, her karakter arasında az çok bir çatışma var ki bu da karakterlere karşı bakışımızı değiştirmek için iyi olmuş özellikle komiserin yanındaki kız bundan çok nasibini alıyor en başta kaan'a sevgili olsun diye yazılmış biri gibi dururken bir anda boyut kazanıyor. ilk bölümün en iyi yanı ise bence sonu gerçekten de çok güzel bir şekilde basit bir aksiyon sahnesi ile bitiyor ve halka isminin hakkını veriyor. halka örgütünü olabildiğince az göstermişler en başta ahmet mümtaz taylan'ın halka hakkında ki anlatısı yapmacık gelse de sadece simge ile gösterilen bilge örgüt olayı bence asla eskimiyor ve bunu iyi yazmışlar. süre biraz uzun geldi ama başlar hariç hiç bir yerinde sıkılmadım.

  son olarak bence bakılmayı hak eden bir dizi.
 • yapım olarak ilgimi çekti ama bir diziye haftada 2 saat 35 dakikamı ayıramam altan. çok uzun.