*

• şifre çiz özelliği ile uygulamaya çabucak giriş yapılabiliyor
  • açık ara en kötü mobil uygulama.muhtemelen meslek lisesi biri tarafından hazırlanmış.
  • (bkz: çöp)

açık ara en kötü bankacılık uygulaması.
  • her ayın 15inde çöken hata veren uygulamadır. sakın son ödeme günlerinizi bu uygulamaya güvenipte ayın 15 i yapmayın. madem memura maaş bağladın, milyonlarca insanı kaldıracak altyapı neden yapmadın. cidden bu ülkedeki altyapı basiretsizliği ne zaman bitecek çok merak ediyorum. bir şeyi yapıyorsan ya tam yap ya da hiç yapma.
  • olumlu tek bir yanı olmayan, hatalarlar dolu bir uygulamadır. bir banka mobil uygulamasını nasıl doğru düzgün yapamaz hayret. 2 gündür her girdiğimde telefonumu baştan tanımlayan ve bunun için wifi’dan çıkıp mobil veriye geçmemi isteyen ve her seferinde müşteri numaramı ve şifremi baştan girdiren uygulama. normalde şifre çiz var ama her seferinde telefonunuz tanımlı değil baştan girin diyor. biz mecburiyetten seçtik bu bankaya, siz uzak durun.
  • yine bozulmuştur.

parası neyse biz aramızda toplayıp yaptıralım. halkbank’ın düzelteceği yok.
  • hala her girişte tek kullanımlık şifre uygulamasına tabi tutan mobil uygulamadır. pek bir işlem de yapılamıyor ayrıca. sevgili halkbank, millet göz taraması yapan internet bankacılığı yapıyorken teknolojiyi bu kadar geriden takip etmenizin sebebi nedir?
  • başlığı kimse mi fark etmemiş diye atladığım başlık :)
  • gecen ay calistigim kurum halkbank’la calismaya basladi malesef. lanet olsun dedim ya. telefon bankaciligindan aramayi basarip internet bankaciligi sifresi almam gunler surdu. her gun her aramada hat dustu filan. sonunda sifreyi aldim ama yok yani. giris yapip tum maasi is bankasi’na gonderdim.
  • neredeyse bankaların hepsinin mobil/web hizmetlerini kullanan biri olarak; halkbank mobil rezalet bir hizmettir.

en iyisini sorarsanız; albaraka.
hesabın var mı? giriş yap