şükela:  tümü | bugün soru sor
 • cool modern sanat sayfalarının aksine halk için sanat paylaşımları yapan bir instagram pop art hesabı. paylaştıkları resimlere yaptıkları açıklamalar ile new york ve paris'ten sonra modern sanatın türkiye taşrasında anlaşılmasına vesile olmuş instagram hesabıdır.

  şöyle şeyler

  şöyle

  mesela şu

  https://www.instagram.com/halkekmag/
 • instagram facebook olmasın diye ne kadar güzel de olsa sayfa beğenirken çok seçici davranıyorum. halkekmag de takip ettiğim birkaç anonim hesaptan birisi.
  ama kafamda haklarında bi' soru var. sanırım şarkılarını hiç paylaşmadılar. o garip ama dinleten güzel şarkısının hala 300 görüntülenmesi var. (gözümden kaçması çok çok küçük bi' ihtimal)
  o şarkıyı şöyle bırakayım.

  eğer yöneticileri buradaysa dinleyin beni. siz seçilmiş adamsınız. bulun beni.

  ek: bunu yazdıktan bir gün sonra şarkıyı sayfada paylaşmışlardı.
 • bana göre türkce instagram sayfalari arasinda suan acik ara en iyisi. yaptiklari paylasimlarin altina yazdiklari captionlar bir harika dostum.
  takip edin takip ettirin.
 • kalitesi göklerde bir instagram sayfası.
 • hiçbir şey hakkında her şey.
 • instagram sayfalarını seviyorum. son zamanlarda takip ettiğim sayfaların en iyilerinden. yalnız bi eleştirim olacak. şu tshirt satma olayları çok sıktı. bi furya yaratmaya çalışıyorlar, olmuyor. olmuyorsa zorlamayın. büyük ihtimalle vintage manyağı bu tür şeylerden eksik olmayan hanım kızlarımıza 10 tllik tshirtleri 50 tlye satıyorlar. tshirtlerin fiyatını bilmiyorum sadece tahmin ettim. neyse ya alan memnun satan memnunsa benena.

  edit: çok sıktılar, takip etmiyorum artık.
 • siz ben falan mısınız dayıcımlar? kafalarınızın hastasıyım. kendrick lamar ve ezhel fanlığı da cabası. sanattan anlayan krallar seviliyorsunuz
 • mal turnusolu, dandik ve hicbir yaraticiligi olmayan bir hesap.

  arkadas adamlarin kendi yaptigi urettigi bir sey yok, sanat pop art ayagina takilip ordan burdan alakasiz seyleri paylasiyorlar. paylastiklari seylerin belli bir tarzi veya cizgisi de yok. gercekten bes para etmez.

  'ahhh vintage, ohaaa game of throneees, bu vans'den bende de var, yemekk yemekkk nasil sevilmez allahimmm' kafasinda bi baltaya sap olamayan rihanna bugun hangi terligi giymis kafasinda populer kulturun yancisi gencligimizin takip ettigi bir hesap.

  kerimcan durmaz'i unlu edip pesinden giden kafa bu kafa yani.

  yazik lan.
 • instagram'ı, tumblr'ın herşeyi repost yapan hesapları gibi kullanıp; sanatsal içerikler paylaştığını iddia eden instagram sayfası.
 • bir kuralı yıkmaya çalışmadan önce o kuralları bilmek gerekir derdi zat-ı muhteremlerden birisi . bilginin kolay ulaşabilir olması ve teknoloji çağı ise insanı bilgiye yakınlaştırmak yerine narsizmi besleyerek her şeyi bildiğini iddia eden klavyesmusları çıkardı . ekşi sözlük gibi platformlarda sıkça görebileceğimiz bu ırkın mottolarından bir tanesi de, dünyanın kendi nöronlarına paralel döndüğünü düşünmeleridir. “ağbiii adam tenekeye sıçmış sonra sanat diye satmış hdjıdnıcn” gibi cümleleri klavyesmusların ağzından sıkça duyuyorum da , homosaphiens 40 fırın ekmeği yiyerek sıçınca bokuyla bile tepki verebilirken , bizim genç klavyesmusumuz düşüncesiyle ve yaşam şekliyle bokun şu hayata kattığına dahi ulaşamıyor . pop-art nedir , dadaizm nedir ve bunlar nelere karşı çıkarak , nelere tepki göstermişlerdir önce bi araştırıp ondan sonra sanatı ağza almak gerekiyor bence . şu an sanılanın aksine günümüz dünyasının müzayedelerinde satılan sanat eserleri kara para aklamaktan başka bir işleve sahip değilken , bazen bir cümle , bazen bir kolaj sanatın felsefi yönüne nirvana düzeyinde ulaşabiliyor . sanatla taşşak geçen bir akımın taşşak malzemesi olmak büyük başarı gerçekten . mevzu bahis hesabı sa-nat-sal içeriklerden ziyade , arada gülüp eğlenmek için ziyaret ediyorum ve bu paylaşımlardan dahi toplumsal içerik ve fayda bekleyen zihinleri ücretsiz büyük resim kursuna davet ediyorum . restoranın cevabı isimli okumalarında sosyolojik çıkarımlar sunmadıkları için kendilerini kınıyor , gençlerin akıllarını bulandırdıklarını düşünüyorum .
  tanım : apar topar pop-art paylaşımları yapan instagram sayfası.