• orhan gencebay sen misin?
  • eliniz değmişken diş fırçası ve diş macunu kullanmaya da alıştırır mısınız?
  • kullanımı hakkında khk ile yasal zemine oturtulmalı.
  • bazı insanlar o kadar fena ter kokuyor ki sabah duş alsa da , o deodoranti içse de fark etmiyor!
    bazısı da sırılsıklam olmasına rağmen kokmuyor , sadece görüntü çirkin.
    kimisi aşırı ve rahatsız edici seviyede kokuyor ve bünye yapıyor o şekilde anladığım kadarıyla...

valla şunu söyleyim , o şekilde kokmayan kesimdenim.
    ama böylesi iğrenç kokanlar ; yok kanser olacam da , vücut alüminyum alacak da , gözeneklerim kapanacak da bıdı bıdı diye diye kullanmıyor değiller!
    mal oldukları için kullanmıyorlar.

hergün duş yapacaksın, kıyafet değiştireceksin ulan sığır!
    koku benim kokum , sen ne çekiyorsan umrumda değil diyen angutlar da elbet mevcut...
    öyle istediğin gibi herkesi rahatsız edemezsin!

bu düşüncede isen zaten sen o deodorantı daha çok sık da bi an önce tahtalı köyü boyla!
  • hala parabenden alimunyumundan filan bahseden pis kokularına kılıf arayanlar var aramızda.

bilindik hiç bir marka artık bu madedeleri deodorantlarında kullanmıyor. ayrıca soluduğumuz havanın bile oksidasyon yaparak hücrelerimize zarar verdiği ve kanser nedeni olduğu, en büyük kanser nedenlerinden briisinin güneş ışığı olduğu yerde bir kaç sıcak ayda deodorant kullanmak kimseye fazla zarar vermez eminim.

1-2 hafta deneyin, eminim siz de seveceksiniz.

önce duş alırsanız daha bir güzel olur elbette. duş alınca cildinin kuruyacağından endişe edenlerse duşta 2 saat kalmayın ve her duşta her yerinizi sabunlamayın. koku üreten yerleri az sabunlasanız ve bir su dökünseniz 3 dakikada çıkarsınız duştan zaten.
  • deodoranttan kdv alınmaması ile bir mücadele başlatılabilir.
  • duş almayı da geçtim vallahi geçtim eğilin lavaboda sabunla yıkayın şu koltukaltınızı en fazla 15 saniye sürer nolur ya
  • (bkz: deod'o'rant)
  • 1400 yıllık islamın yapamadığı orhan gencebay’ın başarmış olması. (bkz: temizlik imandandır) (bkz: yersen)
  • deodorant sağlıksız diye kullanmak istemeyen arkadaşlara tavsiyem şu celenes içinde paraben, alkol, parfüm bulundurmuyor. isviçre markası. fiyatı da gayet uygun. sağlığın altına sığınıp, pis kokmayın. duş sonrası temiz temiz kullanın.
hesabın var mı? giriş yap