• nereden geldiğini anlayamadığım cüret!

birader sen kimsin ki beni terörist ilan ediyorsun?

hayatımın hiçbir döneminde ne fetö ile ne fetöcü ile tek bir temasım oldu.

hayatımın hiçbir döneminde ne pkk'lıyla, ne sevicisiyle tek bir temasım oldu.

hayatımın hiçbir döneminde ne işid ile, ne işidçiyle tek bir temasım oldu.

hayatımın hiçbir döneminde ne devlete, ne bayrağa, ne cumhuriyete, ne laikliğe tek bir hakaretim oldu.

hayatımın hiçbir döneminde ne darbeyle, ne darbeciyle tek bir temasım oldu.

peki bunları söyleyemeyen insanlar, özellikle de "birisi" hangi hakla halkı terörist ilan ediyor?

geçmişlerimizi karşılaştıralım mı?
  • tipik islamcı kafası kendi gibi düşünmeyen herkes öldürülmeli kuşatılmalı tutsak edilmeli , tevbe edip namaz kılarlar ve zekatlarını verirlerse ondan sonrası da keyiflerine kalır. (tevbe5)

-aaa bu şey değil mi ya neydi o daeş mi ne diyorlardı ? hah ışid ışid...
    +yok yok asla , o gerçek islam değil. islam barış dini.
  • bunların çok yakın geçmişine bakıyosun, feto ile her türlü münasebet var mı var. açılım denen süreci başlatıp teröre müsamaha gösteren gene bunlar. lan bir dönem türk bayrağı açmak provakasyon sayıldı bu memlekette.

şimdi bi kelime bellemişler "pkk sevici" "terör sevici" yok bilmem ne. lan amkları memleketin her türlü öz kaynağını satıp hay neyse ne yazıyorum amk.
  • en büyük israil, siyonizm düşmanı; siyonizmin babası herzl in mezarında önünde eğildi.

bize fetöcü diyor; fethullahçılarla geçmişini interneti kazısalar da silemezler.

chp ye pkk benzetmesi yapıyor; 2013,2014 ve 2015 nevruzlarında ekranlardan pkk propagandasına izin verenler, apo yu muhatap alanlar, salih müslim i kırmızı halıyla karşılayanlar, ypg ye peşmerge yardımı için topraklarımızı kullandıranlar bunlar.

esad la canciğer olanlar bunlar.

iktidar papaz elbisesini dahi giyecek olan yine.

görüldüğü üzere bugün kime terörist deniyorsa hepsiyle geçmişleri var.

hülasa oy uğruna yapılan gerçek bir ihanettir halka bunu demek. hdp ye oy verenler de dahil.
  • 400'ü verirseniz olacağı budur
  • çok büyük bir yaftadır ve demirin demirle dövüldüğü gibi, insanı insan ile kırdırmaya çalışıp toplumu kutuplaştırıp kaos ortamından beslenme gayesinde olanlarca hiç bir beis görülmeden, konunun hassasiyetinden saptırılarak sarfedilen söylemlerdir.
  • başlık altında bile birtakım troll’lerin milleti pkk’lı ilan ettiğini görebilirsiniz.

ekşi sözlük moderasyonunun biraz gururu varsa bu yazarı çaylak yapar! elim ayağım titriyor...
  • amaan, çok da umurumdaydı.

benim geçmişim temiz. sadece trafik cezam var, o da %10 hız aşımı.

kendi çalar kendi oynar bana bunu diyebilen.
  • seçimi kazanmak için osman öcalanı trt ‘ye çıkaranlar tarafından halka terorist denilmektedir. habur sınır kapısında teroristin ayağına mahkeme götürenler halka terörist demekte
  • eski terör sevicilerin, şimdiki sloganı. aldatıldık, allah affetsin demekle olmuyor. herbir vatan sever bireyin, tüy bitmemiş yetimin hakkını yediniz, yedirdiniz. şimdi de sizden olmayanı terörist olarak yaftalamaya çalışıyorsunuz. hukukun rüzgarda yön değiştirdiği yerde iftira atmak kolay. bu kadar yozlaşmışlık varken ve yapmışken toprağın altına bile girseniz bu haklar sizden gani gani çıkacak. benim nacizane bir isteğim var; yapılanları bu dünyada çekmeniz ve o zaman geldiğinde gözlerinizin içine bakıp size acımak... bir insanın kendi kendine verdiği zararı; tüm alem birikse yapamazmış. yazık sizin yüzünüzden kaybolan yıllarımıza...
hesabın var mı? giriş yap