• bir berat albayrak açıklaması.

tabi bakan bey ve mensubu olduğu parti, kuvvetle muhtemel kendilerine oy vermeyenleri "halk"tan saymadıkları için, hiç de şaşırmadığımız bir açıklamadır.

kendi kitlesi içinde bile yaz saati sabitlemeden memnun olmayan yüzde 10-20 bi kitle var diye de okunabilir bu ayrıca açıklama.

elektrik şirketlerinin bu durumdan memnun olduğunu anlamak için alim olmaya gerek yok. aynı dönem için bir önceki yıla göre %6 artmış elektrik tüketimi. tabi bu arada elektrik üretim kaynaklarında büyük oranda dışa bağımlı bir ülkenin bu artışı karşılayamaması ve elektrik kesintilerinin artması da elbette elektrik şirketlerinin kazancının artması yanında sözü bile edilmeyecek bir durum akp için.

toplumun geneline bakıldığında bu düzenlemeden memnun olanlar akp'nin memnun olmayan %10-20'si de eklendiğinde kaba hesap %55-60 oluyor.

e buna akp'ye oy verenlerin akp icraatlarını daha ne olduğunu bile öğrenmeden destekliyor olmaları gerçeğini de ekleyerek düşünürsek; %55-60 memnun olmayan %25-30 yandaşlıktan sebep gerçek düşüncesini bilemediğimiz ve hırsızı uğursuzu karanlık severi ve gerçekten bundan memnun olan 10-20 bi kitle vardır muhtemelen memnun olan.
    ki onlara da her ay ödedikleri elektrik fatıralarının bu düzenlemeyle arttığı hatırlatılsa kalanlar da tekrar düşünür bence memnuniyetlerini.

hele sabahın köründe kör karanlıkta okula giden küçücük çocuklar, aileleri ve o saatte işe giden insanların memnun olacağını hiç mi hiç sanmıyorum.
    insan metobolizması bakımından da ekonomik bakından da bu iş zarardır; net.

bakan bey ya algı yönetimi yapıp mahalle baskısı ve suskunluk sarmalı hesabıyla kitlelerin tepkisini örtmeye çalışıyor ya da dediğim gibi sadece akp'ye oy verenler arasında bir memnuniyet oranı açıklıyor.
  • haklı bir açıklamadır. halkın yarısı işsiz olduğundan öğleden sonra uyanıyor zaten. yaz saati-kış saati ayrımı yapamıyorlar haliyle.
  • biz halk değilsek demek ki.. ben de diyorum bu içimde kabaran elit ruh da nerden çıktı böyle!!
  • darbe kalkışması sırasında, cumhurbaşkanının yaptığı basın toplantısında etrafa gülücükler saçan bakanımızın açıklaması. 1000 odalı sarayda yaşayan halkın yüzde onunun memnun olmadığını öğrenmemizi sağlayan bilgiyi paylaştığı için de kendisine teşekkür ederiz.
  • cografya bilgisi iyi olan bir danışmanı lütfen gerçekleri anlatsın.
  • kendileri sabahın dokuzunda kalkıp, bal kaymak kahvaltı yapıp, jilet gibi giyinip batının icat ettiği arabaya binip özel makamlarında akşama kadar kimden nasıl araklasak diye düşündükleri için;
    evet çok olumlu bunlar için.

kusura bakmayın beyefendi ama sabahın köründe sokaklara çıkıp karanlıkta okula işe giden, soğukta kıçı donan siz değil bizleriz.
    size oy veren kesimlerin bir çoğu kahvehane köşelerinde ekonomimiz iyi diye mastürbasyon yapıyor.
    diğerleri ise kapı kapı gezip camilere derneklere, kuran kurslarına yardım parası topluyor.

siz o memnun olan yüzde sekseni diğer yüzde onluk kesime bir gösterin bak nasıl dayak yiyorlar.
    ya arkadaş bunlar bizim sabrımızı mı sınıyor!
  • suriyeliler olmasin
  • rahatsız olduğu bir konuda itiraz etmeyi akıl edebilecek olanların topluma oranı yüzde 10-20'dir olarak okudum ben açıklamayı...
  • sabah namazı için ekstra uyanmadıklarındadır.
    allah aşkına başka açıklaması var mı? enerji şirketleri rantını halkın ,%60 bilmiyor zaten
hesabın var mı? giriş yap