şükela:  tümü | bugün
4611 entry daha
  • savasa karsi olmayi tamamen anlayabiliyorum, ben de bir birey olarak savasin hicbir turlusunu desteklemiyorum. ama bu aksam attiklari twit'leri dunyanin hangi ulkesinde atsalar gotlerinden kan almazlar acaba diye gercekten dusunuyorum, cevabini bulamiyorum. senin bagli oldugun ulke savasa giriyor, sen savastigi taraf kazanacak diye destek hashtag'i yayinliyorsun, vay arkadas vay ya, o kadar da degil, hakikaten o kadar da degil. dusmanlik yapacagin ulkede siyasetle ne isin var lan, siktir git daga mi cikiyorsun nereye cikiyorsan cik, turk vatandasi vergisiyle senin vekil maasini odemek zorunda mi?

bildigin vatana ihanet sucu isliyorlar ama muhtemelen kendi arabasinda sigara icen adam devlet'imiz icin daha buyuk tehlike teskil ediyor ki siyasetteki hainleri temizlemekten daha buyuk onem teskil ediyor siradan vatandasla ugrasmak.
  • "rojova kazanacak" diye tweet atmış türkiye cumhuriyeti devletindeki bir parti.

bizdeki demokrasi hiç bir ülkede yok arkadaş!
  • kapatın artık şu terör örgütünü! ne chp ne ip kurtaramaz bu teröristleri kapatın şu katillerin örgütünü!
  • 3 gündür twitter'da ağlayan pkk'nın siyasi uzantısıdır. suriye'de pkk'ya vurdukça sesi bunlardan çıkmaktadır. keşke bu orospu evlatlarını da oraya götürüp yukarıdan bombalasak. soran olursa da hdp ile pkk'yı karıştırmayın, hdp'nin pkk ila alakası yoktur dersiniz. bunu diyenler de onun bunun evladı.

barış pınarı harekatı'ndan gördüğümüz kadarıyla açık ve net bir şekilde hdp = pkk.
  • ordusu pkk olan, sözde savaş karşıtı partidir.
25 entry daha