• selo papucu yarım çık dışarı oynayalım
  • cihangir solcularının gözünde sosyal demokrattır. gerçekte ise aşırı sağcı, kürt milliyetçisi bir partidir. yöneticilerinin çoğu bağımsız bir kürdistan isteyen ve bu kürdistan'ın kuzey bölgesinin türkiye içerisinde olduğunu düşünen tipler.

pkk ile olan ilişkisini reddedecek insan olduğunu sanmıyorum. maymun, orangutan, gorilla felan olabilir fakat normal bir insanın bunu reddetmesi zor.

yukarıda biri yazmış pkk ile ilişkisi varsa kapat diye. akp niye kapatsın ki bu partiyi? bu parti sayesinde türkiye'de içerisinde birazcık muhafazakarlık olan kim varsa hepsinin oyunu alıyor. oyunu alamıyorsa chp - hdp (dolayısıyla pkk)'yı yan yana göstererek en azından karşı tarafa oy vermesini engelliyor.

2023'te (daha doğrusu yapılacak erken seçimde) muhalefetin (yani bizim, tarafım belli olsun diye yazıyorum) kazanacağını zanneden insanlar var gerçekten gülüyorum. bu kafayla akp yine kazanır, biz de bu lağım çukurunda yaşamaya devam ederiz.

bir de kafanızda kurduğunuz örümcek ağındaki bilgilere göre bana ulusalcı diyeceksiniz, o yüzden en sona da bunu eklemek istedim; hiçbir ideolojiye bağlı değilim. koskoca bir insansın ve hayat görüşünü "ayol ben sosyal demokratım ehehe" diyerek belli bir ideolojiye bağlayacak kadar sığırsan, o senin sorunun.
  • önümüzdeki ilk seçimde oy vereceğim parti. dünya'nın hiçbir yerinde halkı bu kadar teröre iten başka bir devlet yok. iktidar resmen

"size legal zemin yasak. adayıma oy vermezseniz kayyum atarım, partimize oy vermezseniz partinizi terörist ilan ederim. zorunuza gittiyse dağa çıkıp terör estirin, işimize gelir."

diyor. açık açık diyor bunu. seçmenleriyle birlikte bütün bir partiyi illegal ilan etmenin başka açıklaması yok. "neden apo'yu dinlemediniz?" diye hesap sormanın, "başkanınızı tutuklarım, mahkemeye de çıkartmam." demenin başka açıklaması yok!
  • terörist bir partidir. destekçileri de teröristtir.
  • istanbul tabipler odasında konuşma yapan diyarbakır belediye başkanının şu lafları söylediği iddia ediliyor.

" “şimdi suriye’ye bakın. sınırda ışid’lilerle yan yana duranları, gülümseyenleri. ne zaman pyd bölgenin güvenliğini sağladı, yüzleri değişti. bir olursak bu zulmü bitirecek kapasitemiz var. kazanacağız. mutlaka kazanacağız”"

her ne kadar eskiden devletçe faşizmin okullarda bize öğretildiğini iddia edeni çoktuysa da bu partinin, şu kafa ortak endoktrinasyon sonucundan başka bir şey olamaz.

hayır, sanki o bölgeye pyd nasıl yerleşti. kimlerle ne işbirliği yapıldı bilinmiyormuş gibi konuşmaktan bıkılmadı. herkes, insanlara gerizekalı muamelesi yaparak konuşuyor ortaya. bu siyasi aklıyla boşuna senelerce akp ile ortaklık sürdürmediler.
  • abd başkanı türklerle kürtlerin doğal düşman olduklarını söylemesi hakkindaki düşüncelerini merak ettiğim partidir. sessiz kalinmasinın da bir anlamı yok müdür
  • (bkz: demirtaş'ın kardeşinin türkiye'yi tehdit etmesi)
    eski başkanı şu anda pkk saflarında türk askerine kurşun sıkmakta.

kim bu adi terörist derseniz: nurullah demirtaş, selahattin'in kardeşi.

selo'nun pkk övgüleri sadece ideolojik değil.
  • 3 gündür twitter'da ağlayan pkk'nın siyasi uzantısıdır. suriye'de pkk'ya vurdukça sesi bunlardan çıkmaktadır. keşke bu orospu evlatlarını da oraya götürüp yukarıdan bombalasak. soran olursa da hdp ile pkk'yı karıştırmayın, hdp'nin pkk ila alakası yoktur dersiniz. bunu diyenler de onun bunun evladı.

barış pınarı harekatı'ndan gördüğümüz kadarıyla açık ve net bir şekilde hdp = pkk.
  • ordusu pkk olan, sözde savaş karşıtı partidir.
  • açılım sürecinin meyvesi olan parti
hesabın var mı? giriş yap