şükela:  tümü | bugün
  • mağazadaki bir kişiyi halk olarak niteleyen gerizekalıları göstermiştir. direnişe giden milyonlar "üç-beş çapulcu" ama mağazadaki tek bir kişi halk oluyor, öyle mi?

kime neyi anlatıyorum.

edit: bu entry yazıldığı sırada başlığı açan akp'li kardeş videodaki sadece bir (sayıyla 1) kadın için "işte halkın tepkisi" diye akla zarar şeyler yazmıştı. akp'li kardeş uçmuş, refere ettiğim entry de silinmiş.
  • burcu esmersoy sanatçı olmadığından yanlış tepkidir.

(bkz: gereksiz)
  • "bir sanatçı olarak neden desteklersiniz ki, ne gerek var ki böyle bir şeye?"

"bir sanatçı olarak size yazıklar olsun"

"sanatçı olarak yaptığı çok yanlış"

tek diyeceğim : ne sanatçısı amına koyim ?
  • (bkz: ne halklar gördüm zaten yoktular)

zöge: kazlıçeşme'deki max. 300 bin kişiye 1.5 milyon diyerek eşeğin kulağına su kaçıran göt kılları bu kez de tek kişiyi "halk" diye yedirmeye çalışıyo, benim bundan bahsetmem de kendilerini üzüyo anlaşılan. canlarım benim.
  • bir(1) kişi tarafından yapılmaya çalışılmış ''halk'' protestosudur.
  • komiktir. burcu esmersoyu sanatçı sanan kadının, çapulcuları "yakıp yıkan" olarak görmesi yadırganacak bir şey değil aslında... tek bir kişi halk oldu çıktı. geziye destek verenler hariç herkes halk zaten demeden de geçemeyeceğim
  • şimdi "tek kişilik" bu halk tepkisine ben de burada "tek kişilik" bir şekilde "sen daha sanatçı nedir ne değildiri ayıramıyorsun hassiktir ordan bebe" diye cevap versem bu da halk tepkisi olarak algılanır mı yoksa küfrettiğim için faiz lobisine destek veren illumunati uyesi marjinal azınlıktan biri olarak mı anılırım onu merak ediyorum.
  • amk bir tane mal çıkıp bir erotik figüre laf edip halk oluyor da, milyonlar sokağa dökülüp diktatöre tepki gösteriyor ama halk olamıyor, marjinal kalıyor!
    tanım: ilginç bir haber başlığı...
  • burcu esmersoy'un da gittiği mağazalardan alış veriş yapan, çantası prada (?), arkasını döndüğünde kıvırta kıvırta uzaklaşan "halk"mış bu.

la, hani elitist bizdik? esmersoy ile aynı mağazalara gidiyorsa, "halk vs çapulcu burcu" gibi bir karşılaştırmanın mantığı nedir?

bir de şöyle bir şeyler var:

"gözaltına aldıklarınızın içinde faiz lobicileri var mı? hepsi devrimcidir, ceplerinde halk otobüsü parası yoktur.''(yalan değil, benim maaşım çok geç yattı ve zor gittim eylemlere)
    (bkz: #34671039)

"hani gezi ayaklanması salt orta sınıf işiydi ya, tam da bu yüzden yoksul/alevi/kürt mahalleleri 3 ay sonra bile her gün biber gazı kokuyor."
    https://twitter.com/…rcan/status/377174682559995904
  • halktan çapulcu burcu esmersoy'a tepki demişsin ama bu esmer az gideri olan bodurun sarışın seksi güzel kadın'a atarlanması olmuş.

lan bu karının neresi halk? burcu esmersoy'un neresi sanatçı? burcu esmersoy ünlü sarışın güzel kadın. sunucu olabilir. karı keşke şey deseydi, bir ünlü olarak yaptıklarınızı yanlış buluyorum aslında içten içe meselem kendimin yeterli ünlü olmaması. o yüzden kameraları görünce andy'nin dediği gibi 15 dakikalık ünlülük anımı yaşamak istedim. lakin olmadı. atarlandım sonra yandaki mağazaya girip yeni çıkan iç çamaşırlarına baktım. çünkü ben de seksiyim kendime göre fakat burcu abla'ya gösteriyor herkes ilgiyi. ben de ilgi orospusuyum fakat yeterince ilgi göremiyorum. aslında görüyorum normalde fakat yetmiyor. mini etekle dolaşıyorum sonra çevremdeki erkekler için ay bunlar sapık diyorum. gezi parkına giden eylemcileri eleştiriyorum. yakıp yıkmakla bu işler olmuyor beyler.

sanatçı sanatçılığını bilecek, halk halklığını bilecek. halk sanatçı kimdir nedir kimler sanatçıdır kimler değildir ondan anlayacak. gelinen şu noktada sanatçı olsun olmasın, herkesin akpartiye saygı duyması lazım. ben burcu esmersoy gibi kadınlığımı yaşayamıyorsam, mağaza açılışlarına filan davet alamıyorsam bütün bunlar ben seksi ve güzel olmadığım için değil. sadece benim ilkeli bir duruşum var. gezi parkı'na destek atmadığım için mağdur konumundayım. başörtüsü taksam ve üzerime işeseler gene ilgiyi toplayabilirim bunu da yapabilirim yaptırabilirim ama yapmıyorum. hep ilkeli duruşumdan. mini etek giyiyorum ama katolik ahlakı ile büyütüldüğüm için sıkıntı yok. tabiri caizse anadolunun tüm delikanlılarını peşimden koştururum ama sıkıntı yok. vermediğim müddetçe sıkıntı yok. basına demeç.