• demokratik tepki. görüldüğü gibi çirkef yok maraz yok, mallık yok. gayet makul bir şekilde yaptığının ortalığı yakan yıkan davarlara destek anlamına geldiğini dolayısıyla bir sanatçı olarak mümkünse sanatıyla gündeme gelmesi gerektiğini bir takım siyasi mülahazalarla kendisini farklı kulvarlarda heba etmesinin doğru olmadığını ifade etmiştir.
  • burcu esmersoy sanatçı olmadığından yanlış tepkidir.

(bkz: gereksiz)
  • (bkz: ne halklar gördüm zaten yoktular)

zöge: kazlıçeşme'deki max. 300 bin kişiye 1.5 milyon diyerek eşeğin kulağına su kaçıran göt kılları bu kez de tek kişiyi "halk" diye yedirmeye çalışıyo, benim bundan bahsetmem de kendilerini üzüyo anlaşılan. canlarım benim.
  • mağazadaki bir kişiyi halk olarak niteleyen gerizekalıları göstermiştir. direnişe giden milyonlar "üç-beş çapulcu" ama mağazadaki tek bir kişi halk oluyor, öyle mi?

kime neyi anlatıyorum.

edit: bu entry yazıldığı sırada başlığı açan akp'li kardeş videodaki sadece bir (sayıyla 1) kadın için "işte halkın tepkisi" diye akla zarar şeyler yazmıştı. akp'li kardeş uçmuş, refere ettiğim entry de silinmiş.
  • "bir sanatçı olarak neden desteklersiniz ki, ne gerek var ki böyle bir şeye?"

"bir sanatçı olarak size yazıklar olsun"

"sanatçı olarak yaptığı çok yanlış"

tek diyeceğim : ne sanatçısı amına koyim ?
  • bir(1) kişi tarafından yapılmaya çalışılmış ''halk'' protestosudur.
  • komiktir. burcu esmersoyu sanatçı sanan kadının, çapulcuları "yakıp yıkan" olarak görmesi yadırganacak bir şey değil aslında... tek bir kişi halk oldu çıktı. geziye destek verenler hariç herkes halk zaten demeden de geçemeyeceğim
  • şimdi "tek kişilik" bu halk tepkisine ben de burada "tek kişilik" bir şekilde "sen daha sanatçı nedir ne değildiri ayıramıyorsun hassiktir ordan bebe" diye cevap versem bu da halk tepkisi olarak algılanır mı yoksa küfrettiğim için faiz lobisine destek veren illumunati uyesi marjinal azınlıktan biri olarak mı anılırım onu merak ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap