şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kadıköy yeldeğirmeni’nde bulunan son derece kaba ve terbiyesiz bir işletmeciye sahip berber. insan berberi mottosuyla cinsiyetçiliği reddettiğini iddia eden ancak yaptığı saçı beğenmediğinison derece sakin bir biçimde ifade eden müşterisine “evet bok gibi oldu, bok gibi yaptım” diyen ego manyağı bir sahibi var. muhtemelen kendisini alemlerin ve berberlerin allahı zannediyor. instagram hesabından yamuk yumuk kestiği saçlara bakabilirsiniz.

  bu arada bodrum katta çalışanları (ki en küçüğü 14 yaşında) son derece sağlıksız şartlarda sürekli kimyasal soluyorlar. birçoğunun sigortası falan da olmadığına eminim. hepsi yapıcı, tatlı çocuklardı.

  hipsterlık, marjinallik, rahatlık ayağına müşterisine bağırıp çağıran tuhaf bi yer. paranızla dayak yemek istemiyorsanız gitmeyin. para demişken ucuz falan da değil, kesim 70 lira. ben saçımı açtırıp boyatıp 500 lira ödedim misal. (evet dev kerizlik, vurmayın zaten öldüm.)
 • 70? ye saç mı kesiyormuş !!!
  500? de saç boyatmak ise .... kerizlik gerçekten
  valla ben millet ucuz diye gidiyor sanıyordum. instagramda gördüğüm genç cahil kızçeler moda diye gidiyorlar herhalde
  çok çok kötü kesiyor saçı bir kahkül videosu gördüm hiç hizalama vs yok kafasına göre kesti. kıza da kötü oldu hehehehehe diye şaka yapıyor. gerçekten kötü oldu.
  benim merak ettiğim başka bir şey var. kadınlar mesela saçı kötü boyayan kesen olunca neden para veriyor. saçın yandı yamuk kısa kesildi 500? neden veriyorsun. kartımı kırarım vermem ya iki dk gidip geleceğim diyip gelmem ya da bağırırım yine para vermem. saçmalık valla.
 • kestiği tüm kısa saçların sahiplerinden ötürü güzel göründüğünü farkettim. yoksa videolardan görüldüğü üzere aşırı özensiz kesiyor saçları. yukarıda da yazılmış, bir kahkul kesme videoları var, ben bile daha çok özeniyorum başkasının saçını keserken. gelişine dalıyor makasla. gerçi gelişine dalıp güzel görünen bir saç yaratmak da yetenek neticede.
  neyse, storyleri takip etme sebebim buradaki tombalak çıraktır. müthiş sevimli.
 • milletin kafasını tutup çekiştirip storyler atan kuaför.
  kızlar! erkekler! buranın rağbet görmesinin nedeni mükemmel kesim vaauuv filan değil.

  ilki konumunun yeni hipster cenneti yeldeğirmeni'nde olması. ilginçlikler filan.
  ikincisi yakışmasını boşverip sizi ilginç hale getirmesi. sonuçta dönüp bakacaklar mı size? evet. çok hipstersın tatlım.

  bir iki kız var küt saçlarla dehşet güzel olmuş. (çünkü yüzleri güzel, kazıtsan da olacak zaten.) ama diğerleri... neyse içlerinde kalmamış oluyor.

  bir de yanında çalışan çocuklara davranışı... kilolu çocukla "sevdiğinden" dalga geçmeler...
  derler ki kadıköy'de kahkül+küt saçlı bir örnek kızları (amelieler) takip ederseniz hallak berbere ulaşıyormuşsunuz.
 • attetion whore lara 40 saniyelik video paylaşımlarıyla fame fırsatı.

  kendisinin paylaşıldığı videonun altına yorum yapmaları mecburi yoksa kim bulacak onları...

  şu kadınları kandırıp-sikmek- kadar iyi para kazandıran bir sektör yok şu dünyada.

  güzel piyasa berberi.
 • yeldeğirmeni'nde el alemin evinin duvarına ¨hallak insan berberi ilk solda¨, şurada, burada gibi yazı yazıp kendi reklamını yapan insan* berberi.

  dükkanın önünden ne zaman geçsem illa ki birileri dükkanın önünde oturup toynaklarını kaldırıma doğru uzatır da geçmemi engeller. öyle de insan(!) yani.
 • hayatımda gördüğüm en terbiyesiz insanlardan birinin işlettiği dükkan. arkadaşım gitmiş ki gitme demiştim daha önceden. ben de yanlarına uğradım kızı azarlıyordu.
  kıza önce saçına bir şey sürüp sonra kesicez demişler.
  keserken ki küt istiyor, asimetrik ( yamuk yılıktı cool asimetrik değil) iken saçına fön çekmeye başlıyorlar. kız da saçımı böyle mi bırakacaksınız diye soruyor (kibar biri sert sorduğunu düşünmeyin).sonrası rezalet. kıza önce fön çekip sonra kesicez demişler. wtf.
  kesimin ortasında fön çekip sonra kesmek?
  ben gittiğimde para veriyorsun ya tabi tabi senin istediğin gibi olsun diyordu. kıza demediği lafı bırakmadı. kız hala kibar davranmaya çalıştı ama ben çileden çıktım. onun yerinde olsam hayatta para vermezdim. boyu kesim bakım 400 para verdi bu azardan sonra.
  ne iyi işçilik ne düzgün hizmet var ki kızın saçlarını yakmışlar bir kısmı koptu o hengamede anlamadık eve gelince farkettik.
  şu anda saçının tam ayrım yerinde kopuk saçı var ve havaya kalkıyor kısa olduğu için.
  demek bu çirkefliği bu yüzden yaptı çakal...
 • bi ara instagramdan takip etme hatası yaptığım dükkan.
  saçını kestiği kızları videoya çekerken söyledikleri ve hareketleri aşşırı rahatsız edici.
  zaten bildikleri 3 modeli her kafaya uyguluyorlar hipster özentisi arkadaşlar da tuz ile koşuyor.
 • instagram keşfetime sıkça düşerlerdi. bağyanlarda kısa saç sevmemden dolayı ne güzel kesiyorlar derken gerçekle yüzleştim. keramet kızların güzelliğindeymiş, yoksa bildiğin seri üretim tarihi yeldeğirmeni mahallesi, evet tarihi, çirkin marjinali üretiyorlar.
  kuru götlü, ensede dövme kısa saçlısı görmekten semt kedileri bile usandı amınakoyim. mahalleye börekçi dönerci akın etti milletin az biraz eti budu yerine gelsin diye.

  neyse olsun, yine de seviyorum bu abi ya da abileri. gayet hoş bağyanları alıp mundar etmeleri ile ilişkiler konusuna nasıl dangoz biri olduğumu bana sürekli hatırlatıyorlar.
 • instagram sayfasında videosu olan müşterilerinin çoğunun bana yapmacık geldiği kadıköy berberi.