şükela:  tümü | bugün
 • kadıköy yeldeğirmeni’nde bulunan son derece kaba ve terbiyesiz bir işletmeciye sahip berber. insan berberi mottosuyla cinsiyetçiliği reddettiğini iddia eden ancak yaptığı saçı beğenmediğinison derece sakin bir biçimde ifade eden müşterisine “evet bok gibi oldu, bok gibi yaptım” diyen ego manyağı bir sahibi var. muhtemelen kendisini alemlerin ve berberlerin allahı zannediyor. instagram hesabından yamuk yumuk kestiği saçlara bakabilirsiniz.

  bu arada bodrum katta çalışanları (ki en küçüğü 14 yaşında) son derece sağlıksız şartlarda sürekli kimyasal soluyorlar. birçoğunun sigortası falan da olmadığına eminim. hepsi yapıcı, tatlı çocuklardı.

  hipsterlık, marjinallik, rahatlık ayağına müşterisine bağırıp çağıran tuhaf bi yer. paranızla dayak yemek istemiyorsanız gitmeyin. para demişken ucuz falan da değil, kesim 70 lira. ben saçımı açtırıp boyatıp 500 lira ödedim misal. (evet dev kerizlik, vurmayın zaten öldüm.)
 • 70? ye saç mı kesiyormuş !!!
  500? de saç boyatmak ise .... kerizlik gerçekten
  valla ben millet ucuz diye gidiyor sanıyordum. instagramda gördüğüm genç cahil kızçeler moda diye gidiyorlar herhalde
  çok çok kötü kesiyor saçı bir kahkül videosu gördüm hiç hizalama vs yok kafasına göre kesti. kıza da kötü oldu hehehehehe diye şaka yapıyor. gerçekten kötü oldu.
  benim merak ettiğim başka bir şey var. kadınlar mesela saçı kötü boyayan kesen olunca neden para veriyor. saçın yandı yamuk kısa kesildi 500? neden veriyorsun. kartımı kırarım vermem ya iki dk gidip geleceğim diyip gelmem ya da bağırırım yine para vermem. saçmalık valla.
 • kestiği tüm kısa saçların sahiplerinden ötürü güzel göründüğünü farkettim. yoksa videolardan görüldüğü üzere aşırı özensiz kesiyor saçları. yukarıda da yazılmış, bir kahkul kesme videoları var, ben bile daha çok özeniyorum başkasının saçını keserken. gelişine dalıyor makasla. gerçi gelişine dalıp güzel görünen bir saç yaratmak da yetenek neticede.
  neyse, storyleri takip etme sebebim buradaki tombalak çıraktır. müthiş sevimli.