şükela:  tümü | bugün soru sor
12 entry daha
  • buradaki yorumlari ciddiye almak sacmalik olur, tabi herkesin kendi gorusu bir sey diyemem ama isini gayet iyi yapan, iyi yurekli, yetenekli bir ekip hallak berber.
    eger kuafor diye giderseniz zaten beklentilerinizi karsilayamazsiniz.
    hallak berber size sade turk kahvesi ikram etmez, kalkar kahveni kendin alir icersin mesela. fonda hendrix calar..

cuneyt zor bi insan gibi durur ama aslinda zanaatinin tum inceliklerini bilen biri

kafatasina gore kesim yapan bir adami yermek cok gereksiz cidden. begenmediysen sokagina ugramazsin..

edit: belirtmek isterim bu bi arkadas entrysi degildir. musterisi olarak icimden gelerek yazdim..
  • sayfasını uzun zamandır takip ediyorum. burada estetik felsefesine girmeyeceğim, ben işlerini estetik buluyorum. yalnız sanırım iletişimle ilgili bir problem var ortada. birçok insanın da bu konuda söyleyeceği bir şeyler varsa sanırım biraz özeleştiri yapmanın kimseye zararı olmayacaktır. bir kez instagramda mesajlaşmıştık kendisiyle. saçımı çekip atmıştım ve çekinerek muhtemel fiyat aralığını sormuştum, öğrenci olduğum için sormak durumumda kaldığımı ekleyerek. yanıtını ‘saygısız’ olarak nitelendiremem. fakat sınırları seven mesafeli biri olarak, henüz tanışmamış kişiler olarak görece ‘laçka’ yanıtlar verdiğini hissettim ve gitmekten vazgeçtim. hala severek takip ederim ama gitmeyi düşünmüyorum. ama mesela şu yazımdan sonra bir hikaye atıp ‘bu arkadaş bizi takip etmesin’ falan yazacaklar gibi de geliyor. genel olarak bir agresyon var sayfada sanki. bazen girip bakıyorum, sürekli birilerine laf falan sokuluyor ‘;)’ temalı mesajlarla. yoksa çok daha iyi yerlere gelebilirler bence.