• abd'de spike tv tarafından düzenlenen son 10 yılın en seksi kadını ödülünü almış olan esmer güzeli.
  • bu ödülü neden aldığını ispatlamak için törende birini delice ateşli bir şekilde öpmüş aktris.
    hah jamie foxx'u öpen kadın.

edit: adrian brody, eheh
  • hürriyet'in internet sitesine göre oscar ödülünü kedi kadın filmindeki rolü ile kazanan çikolata renkli sanatçı.

http://www.hurriyet.com.tr/…er/13699284.asp?gid=229
  • yıl 2000, bilemedin 2001. ortaokula mı ne gidiyorum. messenger falan yeni aktif buralarda, ben de almışım bir tane ama nedir ne değildir bilmiyorum pek.
    geldim okuldan bir gün, açtım hemen msni(40 dakika falan sürmüştü bağlanması), baktım kimsecikler yok. ne yapayım ne yapayım diye şahane bi fikir geldi aklıma. birkaç ünlüyle konuşayım da keyfim biraz yerine gelsin diye düşündüm. direkt başladım angelinejolie@hotmail.com, cindycrawford@hotmail.com, halleberry@hotmail.com diye dümdüz gidiyorum. birkaç kişiyi daha eklemeye kalmadan pat biri oturum açtı, bi de baktım halle. inanamadım, elim ayağıma dolandı. taştan öte halle berry bilgisayarın diğer ucundaydı. o zaman da ingilizce çat pat tabi. ilk günkü gibi hatırlıyorum bak ne yazdığımı:

-hello. are you real halle berry?

yazdım ve beklemeye başladım. dakikalar sonra geldi mesaj. harfien hatırlamıyorum ama şöyleydi:

-yes, but i'am a little bit drunk, i fear it won't be a proper conversation...

ben bu cümleyi algılayamadım tabi, direkt içeri koştum. içerde de annem, babam, halamlar falan oturuyo. salona "halle berry'le konuşuyorum aaaaa!!" diye girince millet ne yapacağını şaşırdı tabi, bütün ahali hurraaa diye benim odaya hücum ettiler. babamda ingilizce iyi, teknolojiden falan anlar ama o da idrak edememişti heralde şu fake mail olayını. geçti bilgisayarın başına, aldı sazı eline. anlatıyor; "sizinle konuşmak şöyle zevk, şöyle süper, yalayın bizi" falan diye. hafif de etklilemeye çalışıyor haliyle.
    ondan sonra yine tek tük cevaplar aldık ve kaydadeğer bir şey çıkmadan offline olmuştu. ya da ben tam hatırlamıyorum şu anda.

bazen düşünüyorum, sene 2000'li yılların başı. daha fake mail olayı alıp yürümemiş o kadar. ya benim konuştuğum hakkaten halle berry'se? ya o melez, diri beden o gün benimle aynı sanal havaya soluduysa? diye düşünmeden edemiyorum. yani yatıp kalkıp hayıflanıyor değilim ama, benim hayatımda çok ilginç bir detay bu. hatta birkaç tane daha böyle detay olsa, demeyin keyfime! bu da böyle bir anımdır.
  • bildiğin honey berry. hem honey hem berry.
  • - aga baksana şu fotoyaaa
    + anaa nolmuş lan...
    - onu diyom nolmuş lan buna...
    + götüme dönmüş lan... plastip şovdakilere benzemiş...
    - para çok geliyor ya ondan hacı bunlar hep...

http://www.milliyet.com.tr/…yasam-yuzune-ne-oldu-/2
  • jay leno'nun tonight show'unda kendisine ikram edilen patlamış mısırları yerken orgazm taklidi yaparak stüdyodakileri kahkahalara boğan(!) kadın oyuncu.
  • jay leno'nun tonight show'unda kendisine ikram edilen patlamış mısırları yerken orgazm taklidi yaparak, evde eli sikinde bekleyen genç abazanların üstünü başını atmığa* boğan(!) kadın oyuncu.
  • (bkz: blackberry)
  • çok güzel orgazm taklidi yapıyor. umarım eşi beyefendi bu durumdan bi' ders çıkarır?
hesabın var mı? giriş yap