• ömür kadın. catwoman'daki rolü ile "kazandığı" en kötü kadın oyuncu ödülünü kabul etmek üzere altin ahududu ödülleri'nde hazır bulunmuş önceki gece. freddie got fingered'la (2001) en kötü aktör ödülünü alan tom green'den beri ilk kez bir oyuncu ödül törenine katılmış olmuş böylece.

"omigosh, oh my god," diye başlamış kabul konuşmasına. "bunu benden alamazlar, üstünde ismim var!" diyerek oscar'ı kazandığı anı tekrar canlandırmış, gözyaşları dahil. "bir gün bir altın ahududu kazanacağım hayatta aklıma gelmezdi. bunun için azmetmiş de değilim ama teşekkürler!"

kariyerinin zirvesinden yuvarlanmasına sebep olduğunu söylediği catwoman'da emeği geçen herkese teşekkür edip, "warner brothers'a beni bu boktan filmde rol almak üzere seçtikleri için teşekkür ederim" diye eklemiş. küçükken ona "iyi bir kazanan olmak için önce iyi bir kaybeden olmalısın" diyen annesinin sözlerini hatırlayarak katılmış törene, ayakta da alkışlanmış.

tabiri caizse, suçu başkalarına yükleyip aradan kurtulmuş gibi gözüküyor ama yine de başarızlığı kabul etmesi pek hoş. ilahi halle diyerek alkışlarla uğurluyoruz.
  • bu yılın en güzel saçaklı raziye* 'sidir. orchant'ın her gün yeni bir resmini indirip durduğu çiftlisidir. güzel kadın, hakkaten de kötü oyuncudur. ödül töreninde boku da yapımcı ve menajerine atmadı mı, iyice gözümden düşmüştür.
  • altin ahududu odulleri dendiginde sarimsak ya da hac gormus vampir gibi kacan holivut insanlarinin aksine cikip aslanlar gibi odulunu almis, takdirimi kazanmistir.
  • (bkz: dungleberry)
  • kocadan yana bahstız bir kadındır. ilk kocasından yediği dayaklardan bir kulağı sağır olmuştur. ikinci kocası ise kendisini defalarca aldatmıştır (salak), üstüne üstük seksomanyak çıkmıştır. o yüzden evliliğe tövbe demiş, sperm bankasından çocuk sahibi olmayı düşünüyormuş. bunun dışında belirtmeliyim ki kendisine kısa saç (a la swordfish) çok daha yakışıyor. bana türkiye'den didem taslan'ı andırdığını da söylemeden geçemiyeceğim.
  • ayaklarında 6 şar parmak bulunur bu kişinin.
  • monster's ball'dan sonraki film seçimleri ile kariyerini çamura bulamış aktris. ilk iki filmden sonra rolünün azlığı nedeniyle bir daha canlandırmayacağını sandığımız storm olarak mayısta x men 3'de izleyeceğiz kendisini.
  • gordugum en seksi dovmeye sahip hatun. gercek mi bilemiyorum ama asagida gorulebilir.

http://www.vanishingtattoo.com/…too/celeb-berry.htm
  • çakma mimiklere sahip güzel insan. sevinince cıvkını çıkarıyor ayrıca. oscar ödüllerinde görmüştüm.
hesabın var mı? giriş yap