• polonya'da gördüm, görmemezlikten gelip kaçtım
  • dun tesadufen markette gorup bir oturusta dokuzunu da yuttugum seker. ben balli limonlusunu aldim. lakin garibime giden, uzerinde, drug facts yazilarinin olusu, ayrica o kisma gore, "aktif icerik" olan mentolun sifati, oral anestezikmis.
    caps
  • gece gece aklıma gelen 90ların şekeri.
  • yillardir hasretiyle yanip tutustugum cocuklugumun sekeri. neden artik satilmiyor. satiliyorsa da nerede bulurum ben bunu. simdiye kadar yedigim hicbir mentollu seker halls gibi olmadi. girdigim hicbir markette goremedim. ben cocukken bakkallarda da vardi. artik yok. neden satilmiyor anlamiyorum. lutfen satilsin artik. olips, polo vs. hicbiri halls gibi olamaz.
  • hala bi yerlerde getirtilip satılıyor mu hatta üretiliyor mu diye merak ettiğim şeker. lütfen olsun böyle bişey çünkü. 2 gündür aklıma geliyo.
  • yıllar yıllar sonra, taa malezya'dan buralara gelmiş bir paketini gözyaşlarıyla izlediğim şeker cinsi.

yemeye kıyamıyorum. açık artırmayla falan satsam mı acaba?
  • niyeyse ispanya'da bol bol bulunan, diğer avrupa ülkelerinde belki olan belki olmayan, en az bi 10-15 yıldır ülkede izi bile görülmemiş güzel şeker.
    mis gibi kokutur, ferahlatır.
  • türkiye'de nerede bulunabileceğini merak ettiğim efsane şeker.
  • bırak tadını adını unuttuğum lezzet.

hatırı sayılır süredir çalıştığım suudi arabistan'nın ücra bir bakkal köşesinde gözüme çarptı. ağzıma atmamla serçe parmağını sehpaya çarpmış talihsiz bir adam gibi gözlerim açıldı. ağzımın içinde kır düğünü vardı la, şu goran bregovic kliplerindeki gibi.

hani uzun süre seks yapmazsınız, elizabeth en iyi dostunuz olur aylar sonra karşı vücuda dokunduğunuzda, ıslaklığını, terini hissetiğinizde "ulan ben nası önüme geleni yatırıp sıradan geçirmemişim" dersiniz ya. öyle bir şey işte yıllarca olips falan yiyip sonra halls'u ağzına almak.

not: işbu entry'de yazar, uzun süren abazalığını kinayeli anlatmak istemiş ama becerememiştir. ayrıca "holss" diye telaffuz edip pis pis "delikler" diye sırıtmıştır.

seks.
  • mavi olanı yani mentollü bir dönem kasıp kavurdu ama asıl mor olana aşıktım resmen. yıllardır ara ara nette arıyorum, satışa çıktı mı diye. bilen, gören, duyan varsa haber etsin...
hesabın var mı? giriş yap