• him & ı şarkısının tüm performans videolarında inanılmaz seksi. yürüyen seks adeta.
  • sesinin tonuna, vokalinin harmoniğine bittiğim hatun. hurricane'de özellikle.

him & i klibini izleyen bünyede ise iç sese "ben de halsey istiyom lan" dedirtmektedir. (bu cümle söylenirken halsey türkçede yazıldığı gibi okunuyor halley gibi.)

google'dan bakıldığında çıkan hali ise saçlarını kestirmiş erkek çocuğu gibi ortalarda dolaşmakta, "tövbe estağfurullah sima ile alay olmaz estauzübillah küfre girer*" dedirtmektedir. ancak üzerine panzehir niyetine bir doz daha him & i klibi izlendiğinde kendisine dair düşünceleriniz tekrar resetlenmekte, iç sesiniz yeniden "ben de halsey istiyom", "amariga çogzel, belediye çalışıyor, yol yapıyor" ve "belediye bana halsey dağıtsın"a geri dönmektedir. bahsettiğim 2 şarkıyı da her açtığımda 5 bazen 10'ar kez dönüp öyle kapatıyorum daha baydığını görmedim.
  • ben bu bebeği g-eazy ile olan him&i düetinde tanıdım. çılgın, aşırı, özgür ve bir o kadar da seksi. sesi de güzel. daha ne olsun.
  • kendisinden öylesine açık bıraktığım müzik kanallarındaki gına getiren g-eazy düetinin klibine günde 7000 kez rast gelene kadar haberim bile yoktu. sağda solda daha fazla görüp edindiğim izlenimler sonucu g-eazy ile iki lüzumsuz olarak tencere kapak bir çift oldukları kanaatine varmıştım. yine de ayrılmaları kızın hayrına olmuş. öyle iğrenç öpüşen adam allah kimsenin başına vermesin. herif kızı gagalıyordu resmen. en son zeki demirkubuz'un bulantı'daki berbat yiyişmeleri yüzünden öpüşmekten bu kadar tiksindiğimi hatırlıyorum.

allah kurtarmış halsey bacım. yüzünü vakumlamayan bir adam bul tez vakit. ya da bulma. bana ne?
  • kendisini 2015'te (bkz: badlands) albümü çıktığından beri takip ederim. badlands benim için debut bir albüme göre başyapıttır. şarkılarını kendime çok benzettiğim için belki de beni büyüleyen bir albümdür ve hala deliler gibi dinlerim hepsini. o zamanlar tabi kimse tanımıyordu tumblr takılıyordu bu da bayağı. sonra saçları falan kazıttı, manitadan (bkz: lido) ayrıldı. zaten problematik birisi olduğunu eski röportajlarını izleyip, azıcık stalklarsanız fark edersiniz. neyse işte gitti salak salak "ben popçu değiliiimmm, bana pop star demekten vazgeçiiin" diye zırladı. sonra da üstüne aptal gibi (bkz: closer) diye trash ötesi bir şarkı çıkardı. ki dinledik o ayrı *. işte sonra tanınmaya başladı, justin bieber düetleri falan derken ikinci albümü çıkardı (bkz: hopeless fountain kingdom). daha fazla tumblr bir isim bulamazdı sanırım. bi badlands olmasa da dinletti kendini. kendine yeni bir era yarattı "ben luna'yım, bu bir romeo juliet hikayesi" dedi. öyle böyle dinledim. bana ne kadar tumblr gelse de kendisini çok cool bulduğumu söylemek istiyorum. yüzü falan inanılmaz güzel. sadece saçını sakın kazıtmasın hep mavi yapsın.

her neyse işte sonra rolling stone röportajını okuduğumda ergenliğinde okulu bırakıp ailesi bunu evden atınca new jersey'den brooklyn'e kaçmış yatacak yeri bile yokmuş sırf otel partilerine gidermiş yatak olduğu için. aynı zamanda eroin bağımlısı erkek arkadaşıyla uğraşırmış. derken bi gün bir arkadaşının "gel stüdyomda şarkılarını kaydedelim soundcloud'a koyarız" demesiyle prodüktörler tarafından fark edilmiş. "stüdyo dediğim de bodrum katında mikrofon ve kayıt cihazıydı." diyor. "i'm just a stoner kid who made it." diyor falan. ne diyebilirim 18 yaşında kız başına aileden ayrılıp new york gibi bir çöplükte zorluklarla bugüne gelmesini ben inanılmaz takdir ediyorum. zaten severdim ama bu hikayesinden sonra daha çok saygı duydum. ilk zamanlarında çıkardığı mini albüm (bkz: room 93) hala tüylerimi diken diken ediyor. şu an yaz konserleri, festivaller derken gerzek (bkz: g-eazy)'yi de çok fazla umursamıyor gibi. ya da bize çaktırmıyor. * yeni albümünü dört gözle bekliyorum. büyük ihtimal orda geçirir g-eazy'ye. evet halsey eyyorlamam bu kadardı. çağına göre güzel müzik yapan nadir insanlardan biri. sadece salak salak atarlanmasın her şeye ve kendisi olmaya devam etsin. bu asi kız ayakları iyi güzel de çok fazla (bkz: 2013 tumblr)
  • hayallerimin kadınıdır
  • dünkü machine gun kelly ve g-eazy dramasından sonra kelly’yi instagramdan blocklamış ve g-eazy ile new jersey’de arz-ı endam etmiş şarkıcı. blocklaması çok iyi olmuş çünkü herif bildiğin “i fucked his girl” dedi ya. bu erkeklerin bu kadar gevşek olup hiç düşünmeden ego kasmak için bir kadını harcamalarına deli oluyorum. zaten sonrasında fena linç ettiler. iyi oldu orospu çocuğu umarım kariyerin biter.

kendisine gelince, bildiğin sahnede g-eazy’yi nispet yaparcasına avuçlamış ve düşman çatlatmışlar dün dşfşfşf. bilen bilir g-eazy’nin aldattığına dair söylentiler vardı halsey de bunu twitterından favladığı tweetlerle belli etti ama utanmadan tekrar dönmüş kendisine.

neyse kendisini bir yaz boyunca bayağı yakından takip ettim ve albümlerini başa sarıp sarıp dinlemekten fenalık geldi artık. kendisinin dediğine göre de avrupa turundan sonra stüdyoya giriyormuş.
  • asiri tas bi hatun. ayrica cenesinde sorun olmasina ragmen kendini zorlayarak bu kadar guzel sarki soyleyebiliyor. ayrica g-easy ile tam bir perfect couple oldular benim gozumde. bugun sarkisi cikacakmis bekliyoruz. kesin guzel olacak o da. cunku halsey.
  • yeni single'ı without me çıkmıştır.

pek de sevdiğim söylenemez. sıradan bir şarkı olmuş.

spotify
  • without me şarkısı ortalamanın bir tık üzerinde chill şarkı olmuş. ben beğendim açıkcası
hesabın var mı? giriş yap